Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 81-90 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 81
(poniedziałek, 29 marca, godz. 18:45 TVP2)

Nikoła myśli, że podczas bójki zabił własnego brata. Dlatego zgłasza się na policję. Wychodzi jednak na jaw, że Fiodor nie zginął. Ma jednak poważny uraz głowy i braki w pamięci. Nikoła opuszcza więc areszt i zabiera rannego do siebie. Olga nie kryje strachu. Bardzo boi się Fiodora. Oksana tymczasem zaczyna go szukać. By zapomnieć o problemach, Konstantyn sięga po alkohol. Sofia Gruszyna wspiera Marysię w walce o Stiepana.

Kozacka miłość odcinek 82
(wtorek, 30 marca, godz. 18:45 TVP2)

Anfisa nakłania Alonę, by została nauczycielką muzyki syna adwokata Kuczniewa. Tak mogłaby zarobić i pozbyć się długów. Kiedy jednak dziewczyna przychodzi do domu prawnika, ten składa jej niemoralną propozycję. Wówczas w pośpiechu opuszcza jego posiadłość. Do stanicy przyjeżdża Bogdan. Chcąc pomóc Marysi, wdaje się w kłótnię ze Stiepanem.

Kozacka miłość odcinek 83
(środa, 31 marca, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. Jej ciało wyłowiono z rzeki. Mucha pragnie znowu podjąć śledztwo dotyczące morderstwa Warwawy. Lebieda jednak nie udziela zgody. Wówczas Mucha postanawia działać w pojedynkę. Wkrótce orientuje się, że Gruszyna skłamała w swoich zeznaniach. Lebieda po raz kolejny przesłuchuje Tichona. Pankow i Ignatij zamierzają uprowadzić Alonę. Dzięki temu będą mogli szantażować Anfisę. Katja słyszy ich rozmowę. Kierowany żądzą Kuczniew grozi Alonie, że skrzywdzi jej ojca. Zrozpaczona dziewczyna pozwala mu zrobić ze sobą, co tylko zechce.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 84
(czwartek, 1 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Dzięki Katji udaje się zapobiec uprowadzeniu Alony. Pod wpływem dramatycznych przeżyć dziewczyna mdleje na ulicy. Karasik zabiera ją do siebie, a Katiusza otacza ją opieką. Pankow i Ignatij, wściekli, że ich plan został udaremniony, zaczynają się kłócić. Po powrocie do obozowiska Koźma przekazuje Soroce złe wieści o Katji. Obaj obmyślają plan zemsty. Stiepan robi postępy w śledztwie dotyczącym wyłowionej z rzeki dziewczyny. Gdy Prystaw dowiaduje się, że sprawa nie dotyczy jego rejonu, nakazuje zamknięcie dochodzenia. Mucha dociera do Konstantynowa. Spotyka się ze Stiepanem. Informuje go, że Marysia jest w kręgu podejrzanych. To ona jako ostatnia widziała Skorniakową przed jej śmiercią. Miała u niej również dług.

Kozacka miłość odcinek 85
(piątek, 2 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Alona nie przyjmuje wsparcia Stiepana. Bogdan opacznie rozumie Marysię. W związku z tym planuje zabić Gruszyna. Lubasza obawia się, że życie Bogdana jest zagrożone, dokładnie tak, jak przepowiedział to Serafim. Mucha przesłuchuje Marysię, ale ta wszystkiego się wypiera. Jej oskarżenia skutkują zamknięciem Bogdana w areszcie. Tam kobieta go odwiedza i zmusza do targnięcia się na swoje życie. Anfisa oferuje Alonę Kuczniewowi. Ilja Rogożyn chce bronić dobrego imienia dziewczyny, jednak zastaje ją i adwokata w dwuznacznych okolicznościach.

Kozacka miłość odcinek 86
(wtorek, 6 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kuczniew przy Ilji poniża Alonę. Stiepan doprowadza do awantury u Anfisy. Soroka i Koźma odgrywają scenę, w której go wyrzucają. Na wieść o uniewinnieniu Tichona adwokat ponownie stawia Alonie żądania. Fiodor próbuje zniewolić Olgę. Z opresji ratuje ją brat.

Kozacka miłość odcinek 87
(środa, 7 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Luba dopuszcza się przemocy na Marysi. Ta mówi o wszystkim Stiepanowi. Twierdzi także, że może poronić. By poniżyć Alonę i zyskać względy Kolewanowa, adwokat umawia spotkanie. Na polecenie Nikoły Fiodor jedzie do stanicy. Ataman, chcąc ocalić honor rodziny, proponuje Konstantinowi wstąpienie do wojska. Oksana postanawia iść do klasztoru.

Kozacka miłość odcinek 88
(czwartek, 8 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Wściekły na to, jak adwokat poniżył Alonę, Ilja Rogożyn atakuje Kuczniewa. Ten w odpowiedzi proponuje pojedynek. Ilja na sekundanta wybiera Nikołę. Prosi go też, by nie mówił o niczym Oldze. Anfisa nakłania Gładysza do usunięcia z posterunku Stiepana. Gruszyn z kolei stara się wymóc na przełożonym wszczęcie śledztwa dotyczącego działalności kobiety. W trakcie podróży do klasztoru Oksana spotyka Fiodora.

Kozacka miłość odcinek 89
(piątek, 9 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Ilja Rogożyn i Kuczniew stawiają się poza miastem w wyznaczonym miejscu pojedynku. Ich plan zostaje jednak udaremniony. Olga i Alona zawiadamiają o wszystkim policję. Stiepan nakłania Waśkę, by został świadkiem. Pragnie udowodnić, że Anfisa dopuszczała się przemocy wobec swoich pracownic. Oksana i Fiodor spędzają wspólnie noc w leśnym szałasie. Tam znajduje ich Marysia. Oznajmia, że nie mogą wrócić do stanicy, gdzie trwają właśnie przygotowania do pogrzebu Bogdana.

Kozacka miłość odcinek 90
(poniedziałek, 12 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Z pomocą Ilji Alona odszukuje swojego ojca. Ataman odkrywa, że córki nie ma w klasztorze i udaje się w pośpiechu na policję. Dzięki Marysi Oksana znajduje schronienie u Serafima. Ilja chce odkupić od Anfisy dom Skorniakowów. Wasilij postanawia zastawić pułapkę na szaleńca, jako przynęty używając własnej żony.

Streszczenie odcinków 91-100 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

8 komentarzy

 1. Asia pisze:

  Wspaniały film piekny

 2. Asia pisze:

  Piękny

 3. Anonim pisze:

  Gdzie te streszczenia ?
  Kpina z czytających !!!

 4. Ania pisze:

  Bardzo fajny i interesujacy film

 5. widz pisze:

  fabuła filmu i dziś aktualna ‚oszustwa , cynizm ‚układy i nieszczęśliwe miłości oraz to że posiadanie środków finansowych jest bardzo ważne a ich brak skłania ludzi do różnych postępowań

 6. Mika pisze:

  Piękny film kostiumowy, bardzo wciagajacy.

 7. Fox Mulder pisze:

  gdzie są te streszczenia??

Zostaw własny komentarz