Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 91-100 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 91
(wtorek, 13 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Ataman uważa, że zaginięcie jego córki to wina Serafima. Ilja wciąż próbuje wykupić od Anfisy dom Skorniakowej. Do miasta dociera Kolewanow. Usiłuje naprawić swoje relacje z Olgą i Ilją, ale w tym samym czasie spiskuje przeciw Alonie. Stiepan i Wasilij czają się na szaleńca, jednak Dunia nagle znika im z oczu.

Kozacka miłość odcinek 92
(środa, 14 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan i Wasilij zabierają Ignatija na policję. Dunia tymczasem pada ofiarą napaści prawdziwego przestępcy. Z opresji ratuje ją Gruszyn. Kolewanow zabiega o kupno domu Alony. Anfisa nie umie zwalczyć chciwości. Illarion dzięki rozmowie z Lubą poznaje prawdziwe oblicze Marysi. Stiepan usiłuje znaleźć Alonę, by przestrzec ją przed szaleńcem.

Kozacka miłość odcinek 93
(czwartek, 15 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

W potoku niedaleko stanicy Kozacy odkrywają topielicę. Sądzą, że to zwłoki Oksany. Dziewczyna jednak znalazła schronienie u Marysi, która wraz z Pietrowem przygotowała całą tę farsę. Stiepan obawia się, że zamordowaną jest Alona. Czym prędzej zmierza więc do stanicy. Kolewanow próbuje dobić targu z Anfisą w sprawie sprzedaży domu. Kobieta wykrada mu list. Mężczyzna dostał go od innego potencjalnego kupca. W Bułydze Dunia rozpoznaje szaleńca, ale Wasia nie chce uwierzyć w jej słowa.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 94
(piątek, 16 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Grigorij Sotnik umiera w więzieniu. Nikoła czuje się odpowiedzialny za śmierć ojca. Wasilij przychodzi do mieszkania razem z nietrzeźwą Katieriną. Dziewczyna udaje się na spotkanie z Bułygą. Duniasza znowu podejrzewa, że to właśnie Bułyga jest psychopatycznym mordercą. Marysia w dalszym ciągu udziela schronienia Oksanie i Fiodorowi. Zabiera dziewczynę do zajazdu i prosi karczmarkę, by się nią zaopiekowała.

Kozacka miłość odcinek 95
(poniedziałek, 19 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Iłłarion Gruszyn zatrudnia Alonę jako służącą. Zachęca ją także, by przeniosła się z ojcem do jego domu. Stiepan załatwia służbowe sprawy w Ustiużynie. Gdy przy okazji bez zapowiedzi odwiedza ojca, spotyka Skorniakową. Koźmie udaje się znaleźć Katję. Siłą prowadzi ją do cerkwi i próbuje przymusić do ślubu, chociaż dziewczyna protestuje. Oksana ucieka z zajazdu i udaje się do Fiodora. Mężczyzna jednak ją odtrąca, ponieważ kocha Olgę.

Kozacka miłość odcinek 96
(wtorek, 20 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Oksana opowiada Serafimowi swoją historię. Wówczas mężczyzna decyduje się pomóc jej wrócić do rodziców i obmyślić zemstę na Fiodorze. Marysia boi się, że prawda o oszustwie w sprawie śmierci Oksany wyjdzie na jaw. W związku z tym nakłania Fiodora, by przystąpili do działania. Koźma stara się naprawić swoją relację z Katją. Dziewczyna jednak pozostaje nieugięta. Iłłarion i Tichon zamierzają znowu połączyć Stiepana i Alonę.

Kozacka miłość odcinek 97
(wtorek, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 98
(środa, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 99
(czwartek, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 90
(piątek, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Streszczenie odcinków 101-110 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

4 komentarze

 1. Bożena pisze:

  Serial Kozacka miłosć jest bardzo wciągający, bo choć naiwny to sentymentatny.Problem jest inny
  Serial ma ponoć 200odc.wyświetlanie go w tygodnou po pk 45 min i jeszcze z powtórką z popszedniego odc.trwającą kilka minut jeszcze bardziej skraca i tak krótki odc.Uprzejmie proszę o nadawanie co najmniej 2 odcinków naraz
  Bo tracimy już cierpliwość tego oglądania.Przevież to się skończy gdzieś w listopadzie Rozjedziemy się gdzieś na wakacje.I nie będzie kontynuacji dalszej części.Sxkoda by było.Bo to naprawdę interesujący film
  Z POWAŻANIEM; Bożena Łukasik z Katowic

 2. królowa przed mlogoca pisze:

  jak puszczacie takie fil y jak kozacka miłość, to poproszę o dłuższe odcinki, ewentualnie po dwa. Teraz proszę o podanie odcinków do końca pierwszej edycji Z poważaniem królowa. Odpowiedz żądam na teraz.

 3. Wiesława pisze:

  Z tego co wiem to ma być 270 odcinków.Trochę za dużo.

Zostaw własny komentarz