Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 91-100 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 91
(wtorek, 13 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Ataman uważa, że zaginięcie jego córki to wina Serafima. Ilja wciąż próbuje wykupić od Anfisy dom Skorniakowej. Do miasta dociera Kolewanow. Usiłuje naprawić swoje relacje z Olgą i Ilją, ale w tym samym czasie spiskuje przeciw Alonie. Stiepan i Wasilij czają się na szaleńca, jednak Dunia nagle znika im z oczu.

Kozacka miłość odcinek 92
(środa, 14 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Stiepan i Wasilij zabierają Ignatija na policję. Dunia tymczasem pada ofiarą napaści prawdziwego przestępcy. Z opresji ratuje ją Gruszyn. Kolewanow zabiega o kupno domu Alony. Anfisa nie umie zwalczyć chciwości. Illarion dzięki rozmowie z Lubą poznaje prawdziwe oblicze Marysi. Stiepan usiłuje znaleźć Alonę, by przestrzec ją przed szaleńcem.

Kozacka miłość odcinek 93
(czwartek, 15 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

W potoku niedaleko stanicy Kozacy odkrywają topielicę. Sądzą, że to zwłoki Oksany. Dziewczyna jednak znalazła schronienie u Marysi, która wraz z Pietrowem przygotowała całą tę farsę. Stiepan obawia się, że zamordowaną jest Alona. Czym prędzej zmierza więc do stanicy. Kolewanow próbuje dobić targu z Anfisą w sprawie sprzedaży domu. Kobieta wykrada mu list. Mężczyzna dostał go od innego potencjalnego kupca. W Bułydze Dunia rozpoznaje szaleńca, ale Wasia nie chce uwierzyć w jej słowa.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 94
(piątek, 16 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Grigorij Sotnik umiera w więzieniu. Nikoła czuje się odpowiedzialny za śmierć ojca. Wasilij przychodzi do mieszkania razem z nietrzeźwą Katieriną. Dziewczyna udaje się na spotkanie z Bułygą. Duniasza znowu podejrzewa, że to właśnie Bułyga jest psychopatycznym mordercą. Marysia w dalszym ciągu udziela schronienia Oksanie i Fiodorowi. Zabiera dziewczynę do zajazdu i prosi karczmarkę, by się nią zaopiekowała.

Kozacka miłość odcinek 95
(poniedziałek, 19 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Iłłarion Gruszyn zatrudnia Alonę jako służącą. Zachęca ją także, by przeniosła się z ojcem do jego domu. Stiepan załatwia służbowe sprawy w Ustiużynie. Gdy przy okazji bez zapowiedzi odwiedza ojca, spotyka Skorniakową. Koźmie udaje się znaleźć Katję. Siłą prowadzi ją do cerkwi i próbuje przymusić do ślubu, chociaż dziewczyna protestuje. Oksana ucieka z zajazdu i udaje się do Fiodora. Mężczyzna jednak ją odtrąca, ponieważ kocha Olgę.

Kozacka miłość odcinek 96
(wtorek, 20 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Oksana opowiada Serafimowi swoją historię. Wówczas mężczyzna decyduje się pomóc jej wrócić do rodziców i obmyślić zemstę na Fiodorze. Marysia boi się, że prawda o oszustwie w sprawie śmierci Oksany wyjdzie na jaw. W związku z tym nakłania Fiodora, by przystąpili do działania. Koźma stara się naprawić swoją relację z Katją. Dziewczyna jednak pozostaje nieugięta. Iłłarion i Tichon zamierzają znowu połączyć Stiepana i Alonę.

Kozacka miłość odcinek 97
(środa, 21 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Matka Oksany zasypuje Serafima błaganiami. Prosi, by przywołał jej zmarłą córkę. Czarownik nie zdradza jej, że dziewczyna wciąż żyje. Ilja chce przepisać dawny dom Skorniakowa na Alonę. Dziewczyna jednak odrzuca jego propozycję. Duniasza dzieli się z policją swoimi podejrzeniami wobec Bułygi. Stiepan przygotowuje wniosek o rozwód.

Kozacka miłość odcinek 98
(czwartek, 22 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Zgodnie z prośbą Marysi Fiodor rozpuszcza w stanicy przerażające wieści o wilkołaku. Szukając go, Kozacy trafiają do zagrody Serafima. Oksana w porę jednak ucieka. Ojciec Stiepana zjawia się w nocy w stanicy. W tajemnicy rozmawia z synem i udziela mu błogosławieństwa w sprawie ślubu z Aloną. Daje też słowo, że wesprze go w walce o rozwód. Marysia orientuje się, że teść chyba przeciwko niej spiskuje. Postanawia się z nim rozprawić. Dosypuje więc trujących ziół do jego herbaty. Gładysz liczy na romans z Ustinią. Jego zachowanie denerwuje zazdrosną Anfisę. Ilja daje ojcu Alony akt własności ich rodzinnej posiadłości. Zobowiązuje go także do zachowania sprawy w sekrecie. Potem prosi Skorniakową o rękę. Ojciec dziewczyny wywiera presję, chcąc, by się zgodziła. Nagle przed dom przychodzi Stiepan.

Kozacka miłość odcinek 99
(piątek, 23 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Otruty ziołami Marysi Iłłarion umiera. Morderczyni udaje się do Ustiużyna, by poinformować Stiepana o śmierci jego ojca. Anfisa i Gładysz wdają się w awanturę przez Ustinię. Ta próbuje wkupić się w łaski prystawa. Ma nadzieję, że uchroni ją to przed śledztwem Stiepana dotyczącym rzekomej mogiły Alony. Wiera bardzo przeżywa brak wieści o córce. Konstantyn odkrywa, że jego żona żyje. Natychmiast idzie do Fiodora, jednak ten okazuje się pijany. Kolewanow wścieka się na Anfisę. Ma do niej pretensje, że przekazała dom rodziców Alony innemu kupcowi. Ilja i Stiepan kłócą się o małżeństwo z Aloną. Spór kończy Skorniakowa. Oznajmia, że wyjdzie za Rogożyna, a Gruszyn ma zostawić ją w spokoju. Wkrótce jednak mężczyzna namawia Marfę, by pomogła mu zorganizować z ukochaną spotkanie.

Kozacka miłość odcinek 100
(poniedziałek, 26 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Ustińja porozumiewa się z Gładyszem. Finguje śmierć męża, chcąc w ten sposób zagarnąć majątek. Soroka sądzi, że Katerina nadal pracuje u Anfisy. Semionow tymczasem w oparciu o oskarżenia Kolewanowa zatrzymuje Anfisę. Ta wówczas przekazuje swój biznes pod opiekę Lukierji. Marysia próbuje znaleźć Stiepana. Chce przekazać mu wiadomość o śmierci jego ojca.

Streszczenie odcinków 101-110 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

5 komentarzy

 1. Bożena pisze:

  Serial Kozacka miłosć jest bardzo wciągający, bo choć naiwny to sentymentatny.Problem jest inny
  Serial ma ponoć 200odc.wyświetlanie go w tygodnou po pk 45 min i jeszcze z powtórką z popszedniego odc.trwającą kilka minut jeszcze bardziej skraca i tak krótki odc.Uprzejmie proszę o nadawanie co najmniej 2 odcinków naraz
  Bo tracimy już cierpliwość tego oglądania.Przevież to się skończy gdzieś w listopadzie Rozjedziemy się gdzieś na wakacje.I nie będzie kontynuacji dalszej części.Sxkoda by było.Bo to naprawdę interesujący film
  Z POWAŻANIEM; Bożena Łukasik z Katowic

 2. królowa przed mlogoca pisze:

  jak puszczacie takie fil y jak kozacka miłość, to poproszę o dłuższe odcinki, ewentualnie po dwa. Teraz proszę o podanie odcinków do końca pierwszej edycji Z poważaniem królowa. Odpowiedz żądam na teraz.

 3. Wiesława pisze:

  Z tego co wiem to ma być 270 odcinków.Trochę za dużo.

 4. Maria pisze:

  Ja podejrzewam że ten scenariusz napisał ktoś co tylko skończył szkołę podstawową.

Zostaw własny komentarz