Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 61-70 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP1. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 61
(wtorek, 28 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Thomas mówi Eleni, że przekonał Mirsini o jej niewinności. Po raz kolejny wyznaje kobiecie miłość. Ona jednak nie chce mieć z nim nic wspólnego. Załamany detektyw wyrzuca Mirsini, która przyszła w odwiedziny, by zapytać o jego zdrowie. Informuje ją, że przyjmie ziemię od Doukasa, a potem nie chce znać ani jej, ani jej rodziny. NIkiforos przekonuje Assiminę, by wróciła do domu. Teściowa przeprasza dziewczynę i konflikt wydaje się zażegnany. Wówczas jednak zjawia się Eleini, która każe siostrze się pakować. Thomas wspomina czasy wojny, gdy został zdradzony i okaleczony przez kompanów. Przystał wtedy do nazistów. Nestoras pokazuje mu zdjęcie syna. Mężczyzna rozpoznaje partyzanta, którego torturował i zastrzelił.

Dzikie pszczoły odcinek 62
(środa, 29 września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Assimina odsyła Eleni i zostaje u Sevastosów. Zapowiada Nikiforosowi, że jeśli jeszcze raz dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji, oboje się wyprowadzą. Meletis zostaje warunkowo zwolniony z powodu braku dowodów. Nestoras wstawia się u Eleni za Thomasem. Drosso po raz kolejny odrzuca zaloty zdumionego Konstantisa. Jasno daje mu do zrozumienia, żeby dał jej spokój. Kleomenis orientuje się, że Doukas ma problemy z notariuszem. Chce pomóc mu wybrnąć z tej sytuacji. W Diafani zatrzymują się kupcy jadący na festyn w Farsali. Jest w wśród nich wróżka Smargo. Kobieta w obecności Thomasa i Pinelopi oznajmia, że Eleni ma krew na rękach.

Dzikie pszczoły odcinek 63
(czwartek, 30 września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Kleomenis podsuwa Dukasowi pomysł, jak oszukać Miltiadisa i zapewnić sobie jego milczenie. Zadowolony Sevastos wyznacza datę jego ślubu z Pinelopi. Tymczasem ona opowiada matce o spotkaniu z wróżką i jej słowach dotyczących Eleni. Nikiforos dostaje kolejne odpowiedzi z wydawnictw. Żadne nie jest zainteresowane jego powieścią. Pagona nadal nie może dojść do siebie po porodzie. Ucieka z domu i błaga o pomoc Violettę.

Dzikie pszczoły odcinek 64
(piątek, 1 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Mirsini postanawia odszukać Smargo i wypytać ją o śmierć swojego syna. Niebawem wróżka zjawia się w jej domu. Gdy Mirsini żąda dowodów, nieznajoma kobieta wraz ze swoim pomocnikiem udaje się na cmentarz i rozkopuje grób Sergiosa. Annette podejmuje ważną decyzję - chce odnaleźć swojego syna, którego przed laty Doukas oddał do adopcji. Violetta pomaga Pagonie w ucieczce.

Dzikie pszczoły odcinek 65
(poniedziałek, 4 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Wróżka opowiada Mirsini o swojej wizji. Przekonuje, że zmarły Sergios błaga o ukaranie prawdziwego mordercy. Wskazuje jej ważny trop. Niebawem zrozpaczona matka wraz z Konstantisem wykopuje na polu chustkę Eleni. Nie wie, że ukryła ją tam wróżka. Informuje o nowych dowodach sierżanta. Panna Stamiris zostaje zatrzymana w areszcie. Doukas każe burmistrzowi podmienić mapę z planami budowy strefy przemysłowej. Dzięki temu Miltiadis ma uwierzyć, że dostał cenną ziemię w ramach rekompensaty za wydziedziczenie. Pagona, która cierpi na depresję, z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Zostawia męża z czwórką dzieci i prosi Violettę o pomoc w ucieczce.

Dzikie pszczoły odcinek 66
(wtorek, 5 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Do Diafani przyjeżdża lekarz sądowy, który ma potwierdzić autentyczność znalezionych dowodów. Wróżka ucieka, a ślady pozostawione na grobie Sergiosa zmywa deszcz. Thomas zamierza odszukać oszustkę i dowieść, że to ona podłożyła dowody. Eleni jest gotowa ponieść karę, ale postanawia bronić się do końca. Nie chce zrujnować życia siostrom. Niebawem odwiedza ją Thomas. Wyznaje, że od dawna wie, kto zabił Sergiosa. Obiecuje, że zachowa to w tajemnicy. Mówi też pannie Stamiris, że pomoże jej odzyskać wolność. Burmistrz ukrywa przed wszystkimi, że jego żona zniknęła. W opiece nad dziećmi pomaga mu Urania.

Dzikie pszczoły odcinek 67
(środa, 6 października, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Thomas zabiera rewolwer Nestorasa i rusza na poszukiwania Smaro. Spotyka Kiriakosa, który postanawia mu pomóc. Odnajdują wróżkę dzięki jej przyjacielowi, Efthimisowi. W drodze powrotnej psuje im się samochód. Smaro i jej wspólnik uciekają. Miltiadis naciska na Drosso, by mu powiedziała, co naprawdę stało się z Sergiosem. Lambros o to samo pyta Eleni, która wciąż przebywa w areszcie i ma niebawem zostać przewieziona do prokuratury.

Dzikie pszczoły odcinek 68
(piątek, września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 69
(poniedziałek, września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 70
(poniedziałek, września, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Streszczenie odcinków 71-80 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

5 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Dlaczego wypisujcie nieprawdziwe informacje. Serial został przeniesiony do TVP kobieta w telewizji naziemnej do której nie mam dostępu przez ukształtowanie terenu.
  Skandal

 2. teresa pisze:

  tak wszystko opiera sie na klamstwie , jak mozna przenies film na inna stacje do ktorej nie ma dostepu, . co Wy robicie z ludzmi ?,

 3. Klaudia pisze:

  Dlaczego robicie z ludzi Idjotow i nawet nie mozecie wytłumaczyc dlaczego są zmiany?

 4. Ela pisze:

  Dziewczyny, serial można także obejrzeć w internecie wszystkie odcinki i po kłopocie

Zostaw własny komentarz