Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 101-110 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 101
(wtorek, 23 listopada, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas proponuje Vassouli, że zapłaci jej za milczenie i znajdzie mieszkanie, w którym będzie bezpieczna. Gdy Meletis wywozi ją z wioski, zostaje zatrzymany przez Proussalisa, Kiriakosa i Panagiotisa. Odmawia otworzenia ciężarówki. Profesor Theotokis nie chce oddać Nikiforosowi raportu dotyczącego planów budowy strefy przemysłowej. Boi się Doukasa, który grozi jemu i jego rodzinie. Ujawnia jednak szokujące fakty - rzeka zostanie zatruta, połowa doliny zalana, a pola skażone. Pinelopi zabrania Miltiadisowi oczerniać jej męża, sama jednak staje się czujna. Tymczasem Kleomenis obiecuje Dimitrakisowi, że będzie go utrzymywał. Chce, by z nim został. Nestoras robi sobie zdjęcie z Thomasem i Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 102
(środa, 24 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Konstantisowi udaje się wywieźć Vassoulę z Diafani. Kobieta dzwoni do Proussalisa. Prosi, by nikt jej nie szukał. Twierdzi, że wyjechała z własnej woli i ma się dobrze. Matina i Nikos przyjeżdżają do Annette. Mają ważne wiadomości o jej synu. Ich matka w przebłysku świadomości przypomniała sobie nazwisko - Dimos Zoitos. Kobieta uświadamia sobie ze zgrozą, że chodzi o Meletisa, który jest zakochany w spokrewnionej ze sobą Pinelopi.

Dzikie pszczoły odcinek 103
(czwartek, 25 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Doukas z ukrycia obserwuje schadzkę Kleomenisa z Dimitrisem. Chce ostatecznie przekonać się, że jego zięć jest oszustem i ma romans z mężczyzną. Eleni dowiaduje się, że Lambros i Theodossia planują się rozwieźć. Tymczasem Thomas wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Niebawem nauczyciel jedzie złożyć pozew. Prawnik uświadamia mu, że jedynym uznawanym przez sąd powodem rozpadu małżeństwa jest cudzołóstwo. Musiałby więc oskarżyć żonę o zdradę. Iordanis nie może zapomnieć o Drosso i wypytuje o nią panią Rizo. Kobieta próbuje go zniechęcić, ale on nie daje za wygraną. Nestoras wysyła zdjęcie Thomasa do Aten. Czeka na potwierdzenie, czy jego lokator jest na liście ściganych kolaborantów. Nikiforos czyta raport profesora Theotokisa. Odkrywa, jak wielkim zagrożeniem dla całej okolicy jest budowa fabryki. Chce, żeby dokumenty jak najszybciej zostały ujawnione. Przekazuje je Meletisowi.

Dzikie pszczoły odcinek 104
(piątek, 26 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dimitris w ostatniej chwili ostrzega Kleomenisa, że jest śledzony, ale Doukas zdążył już nabrać podejrzeń. Konstantis, któremu malarz nie dostarczył żadnych dowodów, jest wściekły. Każe mu wynosić się ze wsi. Pinelopi traci nadzieję na rozwód i myśli o ucieczce z Meletisem. Kiriakos jest zmęczony dorywczymi pracami. Pagona proponuje mu posadę w kuźni. Obawia się, że jeśli muzyk wyjedzie, jej mąż znów zainteresuje się Uranią. Miltiadis dowiaduje się, że jego syn złożył pozew o rozwód, oskarżając Theodossię o zdradę. Po mszy w intencji zmarłego ojca Eleni próbuje pogodzić siostry, ale Assimina nie jest w stanie wybaczyć Drosso.

Dzikie pszczoły odcinek 105
(poniedziałek, 29 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Meletis daje się przekonać Pinelopi do ucieczki. Obiecuje, że przygotuje plan. Tymczasem Anette próbuje lepiej poznać chłopaka. Podczas wspólnej przejażdżki do miasta wypytuje go o przybranych rodziców i dzieciństwo. Ostrzega go przed Doukasem, opowiadając tragiczną historię z przeszłości. Chce, by Meletis przesał mu ślepo ufać. Pani Rizo nakłania Drosso, by dała szansę Iordanisowi. Ma nadzieję, że chłopak zdecyduje się na ślub i pomoże dziewczynie wychować dziecko. Kleomenis czuje się coraz pewniej i zaczyna szantażować Doukasa. Jest gotowy zdradzić jego tajemnice.

Dzikie pszczoły odcinek 106
(wtorek, 30 listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Na prośbę Pagony Tolias zatrudnia w swoim warsztacie Kiriakosa. Doukas jest zaskoczony, że burmistrz mimo trudności finansowych i toczącej się kampanii wyborczej nie zrealizował czeku. Zakochany w Drosso Iordanis prosi panią Rizo o pomoc. Ich rozmowę podsłuchuje Kiriakos, który proponuje chłopakowi, że razem zagrają pod oknami jego wybranki serenadę. Ich występ nie wypada najlepiej. Lambros zameirza zmusić Theodossię, by zgodziła się na rozwód. Wyprowadza się i sypia w szkole. Wściekła kobieta urządza Eleni urządza awanturę. Kłótnia ma tragiczny finał.

Dzikie pszczoły odcinek 107
(środa, 1 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Nestoras staje się coraz bardziej podejrzliwy wobec Thomasa. Sądzi, że nie jest on tym, za kogo się podaje. Wątpliwości podsyca Stratos, który uważa, że mężczyzna był znanym z okrucieństwa współpracownikiem Gestapo. Pinelopi namawia Meletisa do ucieczki. Marzy o tym, by daleko od Diafani rozpoczęli nowe życie. Oznajmia Kleomenisowi, że chce rozwodu. Mąż zaczyna ją szantażować. Grozi, że oskarży Meletisa o próbę zabójstwa Miltiadisa. Doukas dowiaduje się o spotkaniu Nikiforosa ze Stamatelosem. Obawia się, że syn nie jest wobec niego lojalny.

Dzikie pszczoły odcinek 108
(czwartek, 2 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni nie chce nikomu zdradzić, że do wypadku przyczyniła się Theodossia. Lambros cały czas sypia w szkole, uparcie żądając rozwodu. Violeta proponuje mu, żeby przenocował u niej. Sama idzie do domu Miltiadisa. Nikiforos jedzie do Aten, żeby dowiedzieć się więcej o podejrzanych interesach ojca. Assimina ma okazję poznać Iordanisa. Domaga się, by zostawił Drosso w spokoju.

Dzikie pszczoły odcinek 109
(piątek, 3 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Leonidas wręcza Nikiforosowi materiały, które udało mu się zebrać. Dowodzą one, że Doukas wręczał łapówki, dopuszczał się fałszerstw i miał układy z urzędnikami państwowymi. Adwokat Theodossii oznajmia, że oskarżanie jej o cudzołóstwo jest bezpodstawne. Utrzymuje, że nie ma powodu, by rozwiązać małżeństwo jego klientki. Drosso wyjawia Iordanisowi, że nie może z nim być, ponieważ jest w ciąży. Nestoras odwiedza Eleni i ujmuje się za Thomasem. Oznajmia, że tylko ona może go uratować. Meletis dowiaduje się, gdzie Doukas trzyma klucz od sejfu.

Dzikie pszczoły odcinek 110
(poniedziałek, 6 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Nikiforos zamierza doprowadzić, by materiały na temat Doukasa od Leonidasa pojawiły się w gazecie. Wysyła Miltiadisa do zaprzyjaźnionego dziennikarza. Annette i Miltiadis mają jechać razem do Paryża. Pinelopi jest zrozpaczona. Namawia Miltiadisa do kradzieży pieniędzy ojca i wspólnej ucieczki. Po przegranej w sądzie prawnik Eleni przygotowuje się do apelacji. Iordanis oświadcza się Drosso, obiecuje również, że zaopiekuje się jej dzieckiem. Świadkiem sytuacji jest Eleni. Chwilę później Toilas i Proussalis podsuwają kobiecie nakaz sądowy, z którego wynika, że ma jak najszybciej opuścić dom.

Streszczenie odcinków 111-120 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz