Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 111-120 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 111
(wtorek, 7 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni nie chce się wyprowadzać. Ma nadzieję, że apelacja poprawi jej sytuację. Lambros spędza noce u Violety. Meletis wykrada pieniądze i złoto z sejfu Doukasa. Ten postanawia na własną rękę zidentyfikować złodzieja. Nazajutrz rankiem Pinelopi i Meletis wyruszają w drogę. Annette spotyka ich z walizkami, wracając od Nestorasa. Eleni dowiaduje się o planach matrymonialnych Drosso.

Dzikie pszczoły odcinek 112
(środa, 8 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Eleni przekazuje Assiminie i Nikiforosowi informację o powziętej decyzji Drosso. Po rozmowie z Fanourisem Lambros zaczyna podejrzewać Theodossie, że maczała palce w tragedii, która przydarzyła się Eleni. Postanawia skonfrontować ją ze swoimi przypuszczeniami. Annette i Doukas wyruszają na poszukiwania Pinelopi i Meletisa. Uciekinierów spotka niemiła przygoda. Szukając podwózki, zatrzymują auta Doukasa. Meletis zwraca mu skradzione kosztowności. Kiedy Doukas wybucha, Annette staje w obronie syna.

Dzikie pszczoły odcinek 113
(czwartek, 9 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Zdruzgotany Meletis odrzuca pomocną dłoń Annette i postanawia popełnić samobójstwo. Drosso zgadza się poślubić Iordanisa. Oświadcza Assiminie i Nikiforosowi, jak planuje ułożyć sobie życie. Thomas zwraca się do Dionisisa z prośbą o pomoc. Doukas dochodzi do wniosku, że artykuł dotyczący przedsięwzięcia przemysłowego został opublikowany za sprawą Nikiforosa.

Dzikie pszczoły odcinek 114
(piątek, 10 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Doukas zapewnia zgromadzonych w kawiarni mieszkańców Diafani, że artykuł prasowy zawiera same oszczerstwa, a wyspie nie grozi skażenie. Powołuje się na analizy i badania naukowców. Mirsini grozi Drosso, że Iordanis dowie się, kto jest ojcem jej dziecka. Usiłuje w ten sposób odwieść ją od planów poślubienia go. Theodossia przyznaje się przed Lambrosem, że nie pomogła Eleni po wypadku. Wyraża zgodę na rozstanie. Meletis nie chce rozmawiać z Annette. Doukas próbuje uzyskać od niego odpowiedzi na nurtujące go pytania. Do Nestorasa przychodzi Dionisis Bekiaris.

Dzikie pszczoły odcinek 115
(poniedziałek, 13 grudnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Meletis utrzymuje, że wybranie drzewa, na którym miał powiesić się Giannos, to był przypadek. Doukas, by zapobiec rozwodowi córki, zgadza się spełnić żądania Kleomenisa. Dionisis kłamie Nestorasowi, że oswobodził Thomasa z rąk Niemców. Nestoras sprawia wrażenie przekonanego. Meletis porzuca Pinelopi i wyjeżdża z Diafani. Annette mówi Miltiadisowi, że jest matką Meletisa. Iordanis i Drosso obwieszczają wszystkim, że planują się pobrać. We wsi zjawia się Assimina. Wyjawia, że Drosso i Nikiforos mają razem dziecko, które po urodzeniu miało trafić do niej i jej męża.

Dzikie pszczoły odcinek 116
(środa, listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 117
(czwartek, listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 118
(piątek, listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 119
(poniedziałek, listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 120
(poniedziałek, listopada, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Streszczenie odcinków 121-130 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz