Wojenne dziewczyny 4. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 56-60 historycznego serialu TVP


Czwarty sezon serialu Wojenne dziewczyny to ciąg dalszy opowieści o trudnych latach niemieckiej okupacji Polski pokazanej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki, Ewki i Marysi. Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Serial emitowany jest w każdą niedzielę w TVP1 o godzinie 20:15.

Wojenne dziewczyny / TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Wojenne dziewczyny odcinek 56
(niedziela, 28 listopada, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 57
(niedziela, listopada, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 58
(niedziela, listopada, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 59
(niedziela, listopada, godz. 20:15 TVP1)

Wojenne dziewczyny odcinek 60
(niedziela, listopada, godz. 20:15 TVP1)

Streszczenie odcinków 61-65 dostępne jest tutaj.

Dziewczyny wojenne

Trzeci sezon serialu to ciąg dalszy opowieści o trudnych latach niemieckiej okupacji Polski pokazanej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki (Marta Mazurek), Ewki (Vanessa Aleksander) i Marysi (Aleksandra Pisula). Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Przygotowywane od dzieciństwa do życia według standardów swego środowiska, nagle stają bezbronne wobec potężnych sił zła. Włączają się jednak w dramatyczną walkę przeciwko okupantowi.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz