Zniewolona 3 sezon. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 66-70 telenoweli o carskiej Rosji w TVP


Zniewolona to ukraińska telenowela osadzona w realiach XIX-wiecznej Rosji carskiej. Serial można oglądać na TVP1. Odcinki produkcji są emitowane w niedziele o godz. 20.15 i o 21:15, trwają ok. 50 minut. 

Zniewolona / fot. TVP

Streszczenie poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Zniewolona odcinek 66
(niedziela, 13 lutego, godz. 21:20 TVP1)

Żadan wciąż podąża tropem Olgi. Pawlina i Karp przeprowadzają poważną rozmowę. Bezusowi udaje się uwięzić Jabłoniewskiego jako podejrzanego o porwanie i zamordowanie Katieriny. Katia odkrywa, że Czerwina została przejęta przez Piotra. Odwiedzając posiadłość, dochodzi do wniosku, że z tym miejscem nie łączy jej już nic. Łarisa zwierza się Katii, że darzy uczuciem Piotra. W imię rodziny zamierza zrezygnować z teatru. U madame Makarowej pojawia się nowa enigmatyczna postać - madame Gaultier.

Zniewolona odcinek 67
(niedziela, 20 lutego, godz. 20:15 TVP1)

Andriej próbuje wytłumaczyć Jabłoniewskiemu, co wydarzyło się 10 lat wcześniej. Namawia go również na wyjazd z kraju. Katierina dowiaduje się, że to książę odpowiada za obelżywe artykuły w gazecie. Postanawia przekazać majątek Czerwinskiemu pod warunkiem, że Łarisa będzie mogła mieszkać tam z synem, a chłopi pańszczyźniani zostaną uwolnieni. W salonie madame Makarowej pojawia się tajemnicza mademoiselle Gaultier. Wzbudza pożądanie u wszystkich gości. Karpo zabiera zmarzniętą Pawlinę do swojego domu. Synowe mężczyzny są wściekłe. Halina wyznaje Panasowi, że jest w ciąży. Nazar zostaje kierownikiem w manufakturze Olgi. Nawiązuje romans z szefową. Na łamach kijowskiego brukowca pojawia się informacja, że Katia została zabita przez Jabłoniewskiego. Dziewczyna postanawia to wyjaśnić.

Czytaj także → Reforma uwłaszczeniowa cara Aleksandra II. Dała wolność zniewolonym chłopom

Zniewolona odcinek 68
(niedziela, 20 lutego, godz. 21:20 TVP1)

Dzięki Katierinie Jabłoniewski opuszcza więzienie. Dziewczyna jednak, pomna historii z paskudnymi artykułami, nie chce mieć z nim nic wspólnego. Próbuje zacząć wszystko od nowa. Chce spotkać się z Andriejem, by ostatecznie zakończyć ich małżeństwo, ale traci przytomność i trafia do szpitala. Leży w tej samej sali, w której była więziona. Jabłoniewski prosi Mariczkę, by zdobyła dla niego słynną torebkę wyszywaną koralikami. Jej zawartość szokuje księcia. Synowe Karpa stają się wobec Pawliny coraz bardziej złośliwe. Rognieda wciąż przychodzi do domu publicznego madame Makarowej. Pewnego razu trafia na bardzo agresywnego klienta, który okazuje się ważnym urzędnikiem państwowym. W domu Bezusów trwa kolacja z państwem Buchtiejewami. Tetiana żali się Rognedzie, że mąż ją zdradza. Ta namawia kobietę do zemsty. Siergiej Buchtiejew nie może zapomnieć tajemniczej mademoiselle Gaultier. Czerwinski wyrzuca z majątku wszystkich chłopów, którym musiał dać wolność. Łarisa chce zatrzymać Darinę jako swoją pokojówkę. Między Czerwinskimi dochodzi do pojednania.

Zniewolona odcinek 69
(niedziela, 27 lutego, godz. 20:20 TVP1)

Olga zjawia się w szpitalu Żadana. Boi się o bezpieczeństwo Katieriny, ale okazuje się, że jest ona cała i zdrowa. Niespodziewanie zapowiada też, że wróci do męża, ponieważ wierzy w jego poprawę. Dziewczęta są niezadowolone z powodu pojawienia się mademoiselle Gothieu w salonie Makarowej. Nieznajoma przejmuje wszystkich bogatych klientów. Trwają przygotowania do wyjątkowego wieczoru. Imienne zaproszenie otrzymuje również urzędnik Bezus. Nie wie, że wysłała mu je własna żona, Rogneda. Makarowa dowiaduje się, że salon przechodzi w całości na własność Bezusa. Postanawia się rozmówić z Żadanem. Synowe Karpa, Dusia i Lesia, chcą się pozbyć Pawliny z domu. Jabłoniewski podstępem zdobywa klucz do magazynów w manufakturze Olgi Rodziewicz. Chce tam przeprowadzić na Bezusie zemstę za śmierć swojej żony Wiery.

Czytaj takżeWojna krymska 1853–1856. Rosyjska ekspansja zatrzymana przez państwa sprzymierzone

Zniewolona odcinek 70
(poniedziałek, 27 lutego, godz. 20:20 TVP1)

Jabłoniewski przywozi do manufaktury Bezusa, by go zabić. Wstrząśnięta Katia dowiaduje się, że Andriej uknuł intrygę przeciwko księciu, zwabił do salonu Makarowej Wierę, by ją zniesławić i wywołać skandal. Lesia i Dusia postanawiają zdemolować sklep Karpa, a potem zwalić winę na Pawlinę. Niestety, nieuważna Lesia zostawia zapaloną świecę, od której wybucha pożar. Dzisiejszego wieczoru mademoiselle Gothieu ma ujawnić w obecności całej kijowskiej elity prawdziwą tożsamość. Makarowa próbuje się rozmówić z Żadanem, który wcześniej obiecał jej połowę udziałów w salonie. Ponieważ negocjacje nie przebiegają po jej myśli, Luba wyjawia, że wie, iż to on jest mordercą Wiery. Wściekły Andriej próbuje udusić sutenerkę, ale w ostatniej chwili ratuje ją Katia.

Streszczenie odcinków 71-75 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. kitek pisze:

    Już nie mogę się doczekać dzisiejszego filmu AAA kocham ten film!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw własny komentarz