Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 191-200 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 191
(wtorek, 29 marca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso robi wszystko, żeby zdobyć serce Sergiosa. Lias chce złapać Konstantisa i Meletisa w pułapkę. Voskaris z powodzeniem wywołuje konflikt między Sofoulą a Aggelosem. Doukas nie życzy sobie, by jego rodzina nie uczestniczyła w ślubie Pinelopi. Lambrosa niepokoi zachowanie Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 192
(środa, 30 marca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Lambros wyznaje Eleni, że pragnie z nią wyjechać. Mogliby żyć daleko i spokojnie, bez jakichkolwiek kłopotów. Konstantis informuje wszystkich o przełożeniu ślubu z Domną. Voskaris stara się za wszelką cenę wypędzić Stamiris z Diafani. Na jaw wychodzą tajemnice oraz kłamstwa.

Dzikie pszczoły odcinek 193
(czwartek, 31 marca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Proussalis, Lambros i Drosso robią wszystko, żeby na czas odnaleźć kobietę. Babis poznaje prawdę na temat własnego syna. Konstantis postanawia zakończyć związek z Domną. Pinelopi szykuje się do ślubu. Ma przy sobie bliskich, ale brakuje jej ojca. Nie wiadomo, czy rodzic zmieni zdanie...

Dzikie pszczoły odcinek 194
(piątek, 1 kwietnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Lambros dowiaduje się, co tak naprawdę Eleni przeszła w więzieniu. Nikiforos robi wszystko, żeby zatrzymać swoją żonę. Nie cofnie się przed niczym, realizując ten cel. Doukas pojawia się na ślubie Pinelopi. Jego przybycie wywołuje poruszenie. Aggelos atakuje Voskarisa.

Dzikie pszczoły odcinek 195
(poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso przekonuje się, że odwzajemnia uczucia Konstantisa, który jest w niej zakochany. Jak się wydaje, Sofouli wyraźnie pochlebia zainteresowanie Voskarisa. Nestoras idzie na posterunek policji. Assimina zwraca uwagę na zmianę w zachowaniu Nikiforosa. Jego nowe, dziwne postępowanie ją intryguje.

Dzikie pszczoły odcinek 196
(wtorek, 5 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Trwa przesłuchanie Nestorasa przez Voskarisa i Nikolaidisa. Tego drugiego zajmują też inne sprawy - zamierza rozwiązać spółdzielnię. Assimina stara się zrozumieć ekscentryczne zachowanie mężczyzny. Fanouris zostaje posądzony o kradzież. Takis zjawia się w Diafani.

Dzikie pszczoły odcinek 197
(środa, 6 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Plan, który opracowała Eleni, nie dochodzi do skutku. Zostaje wplątana przez Voskarisa w sprawę Nestorasa. Atmosfera w spółdzielni staje się napięta. Konstantis rozważa, czy powinien dołączyć do Doukasa. Meletis wręcza Pinelopi biżuterię. Takis ma kłopoty. Drosso i Konstantis zblizają się do siebie.

Dzikie pszczoły odcinek 198
(czwartek, 7 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Prowadzone przez Voskarisa śledztwo przynosi nieoczekiwane efekty, kiedy mężczyzna dokonuje pewnego odkrycia. Meletis poznaje tożsamość ukochanej Konstantisa. Nikiforos robi wszystko, by podpisać umowę z Ignatiadisem. Takis decyduje się upublicznić swój związek z Drosso.

Dzikie pszczoły odcinek 199
(piątek, 8 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Do Konstantisa zaczyna docierać, jak trudnym przeciwnikiem jest Takis. Poznaje też motywy rywala - przyjechał, aby odzyskać Drosso. Teraz kolejny ruch należy do niej. Tymczasem Domna osacza pierwszego z mężczyzn. Eleni i Letta wcielają w życie swój plan. Sofouli podoba się Voskaris.

Dzikie pszczoły odcinek 200
(poniedziałek, 11 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Lambros i Eleni uniemożliwiają Nikiforosowi zrealizowanie jego planu. Assimina jest szantażowana przez Takisa. Grammatikos oznajmia Doukasowi, że nigdy nie zamieszkają pod jednym dachem. Tolias musi zerwać zaręczyny córki z Aggelosem, co załamuje tego ostatniego. Voskaris nadal prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa Georgalasa.

Streszczenie odcinków 201-210 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Bożena pisze:

    I gdzie te streszczenia????? 🥶

Zostaw własny komentarz