Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 201-210 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 201
(wtorek, 12 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Sofoula daje się uwieść Voskarisowi. Drosso i jej syn spędzają razem niezwykły dzień. Assimina jest szantażowana przez Takisa. Eleni bierze sprawy w swoje ręce. Wychodzi na jaw sekret Alexia. Próba samobójcza Domny wstrząsa rodziną Sevastosów. Do Proussalisa dociera anonimowa skarga na nielegalną działalność Konstantisa.

Dzikie pszczoły odcinek 202
(środa, 13 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Voskaris kryje Konstantisa i Meletisa, którzy prowadzą nielegalne interesy. Eleni, dzięki Lambrosowi, poznaje prawdę o bliskich relacjach pierwszego z mężczyzn oraz Sofouli. Takis ma do Drosso prośbę. Meletis wyjawa Konstantisowi sekret. Assimina mówi Nikiforosowi, że jest szantażowana.

Dzikie pszczoły odcinek 203
(czwartek, 14 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni i Lambros podejmują próbę uratowania Sofouli z rąk Voskarisa. Jednocześnie dochodzi do zaręczyn tych ostatnich. Nikiforos każe Drosso przestać spotykać się z małym Sergiosem. Tymczasem Takis jest gotowy na wszystko, by ją odzyskać. Dochodzi do konfrontacji Meletis z Themelisem. Konstantis staje przed konieczbością podjęcia ważnej decyzji dotyczącej jego nielegalnego biznesu.

Dzikie pszczoły odcinek 204
(piątek, 15 kwietnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Drosso zostaje ostrzeżona przez Assiminę. Ona, stając w obliczu trudnej sytuacji, podejmuje pewne nieprzemyślane kroki. Voskaris robi wszystko, żeby wprowadzić Toliasa i Pagonę w błąd. Eleni z Lambrosem muszą poprosić o pomoc Grammatikosa.

Dzikie pszczoły odcinek 205
(poniedziałek, 18 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Assimina ucieka, co wywołuje zamieszanie, a także staje się początkiem nowych konfliktów. Pragnie ułożyć sobie życie. Tymczasem Ourania i Kiriaakos podejrzewają, że za jej zniknięcie może odpowiadać Babis. Postanawiają zmusić mężczyznę do rozmowy. Tolias oraz Pagona robią wszystko, by wyciszyć swoje obawy odnośnie decyzji Sofouli, która zamierza poślubić Voskarisa. Drosso ma pewne odważne plany wobec Takisa.

Dzikie pszczoły odcinek 206
(wtorek, 19 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Mieszkańcy wioski zaczynają plotkować o Assiminie i zaginięciu Sergiosa. Trwa policyjne śledztwo. Tolias nie chce, żeby Sofoula ponownie zobaczyła się z Voskarisem. Mężczyzna decyduje się na niebezpieczny krok. Funkcjonariusze aresztują Babisa.

Dzikie pszczoły odcinek 207
(środa, 20 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos prowadzi poszukiwania Assiminy i Sergiosa. Kiedy Eleni widzi stan siostry, decyduje się porozmawiać z mężczyzną. Tymczasem w jego rodzinnym domu wszyscy niepokoją się o zaginionego syna Dukasa. Tolias i Pagona starają się za wszelką cenę zmusić Sofoulę do tego, by wróciła do domu. Grammatikos liczy, że znajdzie kolejne dowody przeciwko Voskarisowi.

Dzikie pszczoły odcinek 208
(czwartek, 21 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso i Konstantis robią wszystko, by zwalczyć wszelkie przeciwności, które stoją na drodze ich związku. Jakiś czas później kobieta spotyka się z Doukasem oraz Mirsini. Tymczasem Takis nie potrafi zaakceptować decyzji byłej już partnerki. Do Assiminy dociera, że Nikiforos nie pozwoli Drosso zaopiekować się dzieckiem. Aggelos poznaje tajemnicę Kipreosa oraz jego ojca. Voskaris, mimo sprzeciwu rodziców, prosi Sofoulę o rękę.

Dzikie pszczoły odcinek 209
(piątek, 22 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni ma nadzieję, że zyska pomoc Alexisa, kiedy złoży skargę na Voskarisa. Kiedy przeszłość Drosso wychodzi na jaw, Nikiforos początkowo jest zaskoczony, a potem podejmuje stosowne swoim zdaniem kroki. Przekazuje Assiminie swoją decyzję - Drosso nie może spotykać się z chłopcem. Tolias i Pagona, w obliczu nadchodzącego ślubu Sofoulii, stają się coraz bardziej zdesperowani. Ich obawy zakończy pewne nieoczkiwane zdarzenie.

Dzikie pszczoły odcinek 210
(poniedziałek, 25 kwietnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Sofoula poznaje sekret Voskarisa. Jest zawiedziona i czuje się osamotniona. Drosso pada ofiarą mieszkańców wioski, którzy ją obrażają. W obronie ofiary prześladowań staje Konstantis. Mimo ostrzeżeń Kiriakosa, Ourania dopina umowę z Tsabardisem. Meletis i Georgette spędzają razem czas, co wywołuje zazdrość Pinelopi. Grammatikos mówi Eleni, że muszą znaleźć więcej kobiet, które będą zeznawać przeciwko Voskarisowi.

Streszczenie odcinków 211-220 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz