Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 241-250 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 241
(wtorek, 7 czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Assimina naciska na Nikiforosa, aby wrócił do Diafani. Konstantis i Meletis próbują udowodnić swoją niewinność w sprawie morderstwa Themelisa. Rozprawa trwa, a Sofoula znika. Powrót Nikiforosa i Sergiosa do domu Sevastosów powoduje zamieszanie. Annette staje przed ogromnym dylematem. Czy zdradzi brata, aby uratować syna?

Dzikie pszczoły odcinek 242
(środa, 8 czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Voskaris zeznaje, że jest ofiarą spisku. Wszyscy są zszokowani wiadomością o rozwodzie Nikiforosa i Assiminy. Konstantis informuje Drosso, co dzieje się w domu Sevastosów. Związek Meletisa i Domny przechodzi sprawdzian. Spanos nabiera podejrzeń w sprawie morderstwa Themelisa. Eleni jest wściekła na rozwój wydarzeń. Czy Assimina wróci do swoich sióstr, aby poprosić o pomoc?

Dzikie pszczoły odcinek 243
(czwartek, 9 czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos przekazuje Sergiosowi informację o tym, że podjął decyzję o rozwodzie z Assiminą. Reakcja dziecka nie podoba się rodzinie. Voskaris zostaje zamknięty w więzieniu. Kiedy Eleni i inne osoby zaangażowane w proces słyszą wyrok skazujący, są zadowoleni. Niestety, kobieta nie może się nacieszyć tym zwycięstwem. Po powrocie do domu Assimina ogłasza koniec małżeństwa.

Dzikie pszczoły odcinek 244
(piątek, 10 czerwca, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Nikiforos chce za wszelką cenę pozbyć się Assiminy z życia dziecka. Wydaje się, że mały Sergios nie akceptuje rozwodu rodziców. Wszyscy są wstrząśnięci tą sytuacją. Pinelopi postanawia iść do lekarza. Proussalis czyni przygotowania do ślubu z Rizo. Eleni przekonuje siostry do tego, by podjęły właściwe decyzje dotyczącej ich przyszłości.

Dzikie pszczoły odcinek 245
(poniedziałek, 13 czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos składa pozew przeciwko Assiminie. Eleni namawia kobietę, by zawarła sojusz z Drosso. Związek Miltiadisa i Violety przechodzi kryzys. Mirsini postanawia zabrać Sergiosa do Assiminy, aby poczuł się lepiej. Jak przebiegnie wizyta?

Dzikie pszczoły odcinek 246
(wtorek, 14 czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos jest wściekły na Mirsini z powodu wizyty Sergiosa u Assiminy i idzie na policję. Między Doukasem a rolnikami pojawia się napięcie. Sytuacja w spółdzielni jest trudna. Aggelos próbuje zacząć od nowa. W domu Miltiadisa narastają problemy. Przeszłość Eftichisa daje o sobie znać. Meletis kontynuuje śledztwo w sprawie morderstwa Themelisa. Zapada wyrok dotyczący małego Sergiosa. Jak zareagują siostry?

Dzikie pszczoły odcinek 247
(czwartek, czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 248
(piątek, czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 249
(poniedziałek, czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 250
(poniedziałek, czerwca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Streszczenie odcinków 251-260 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz