Akacjowa 38. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 121-130 historycznej telenoweli w TVP


Akacjowa 38 to nowa telenowela historyczna, której akcja rozpoczyna się pod koniec XIX w. w Hiszpanii. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18.45 w TVP2, trwają ok. 50 minut. Powtórki nadawane są w TVP Kobieta.

Acacias 38 / fot. TVE

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Akacjowa 38 odcinek 121
(wtorek, 27 czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Manuela i Germán odkrywają, że Justo widział ich całujących się. Manuela odwiedza Justo w jego hotelu, a on mówi jej, że jest rozczarowany tym, co zobaczył poprzedniego dnia.

Akacjowa 38 odcinek 122
(środa, 28 czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Justo wyjaśnia Manueli, że nie wykorzysta swojego małżeństwa, by ją zatrzymać. Wręcz przeciwnie, uwalnia ją. Manuela opowiada rodzinie o rozdrożu, na którym się znajduje: między Germánem a Justo. Germán przypomina Cayetanie, że skończyli, a ona grozi mu: będzie tego żałować.

Akacjowa 38 odcinek 123
(czwartek, 29 czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Germán planuje wyjechać na jakiś czas, nie jest w stanie znieść bólu, gdy myśli o tym, że Manuela go nie kocha. Gdy Manuela idzie porozmawiać z Germánem, Rita mdleje i zdają sobie sprawę, że ma gorączkę.

Akacjowa 38 odcinek 124
(piątek, 30 czerwca, godz. 18:45 TVP2)

Seksualna orientacja Claudio jest już powszechnie znana, ale Leonor unika przekazania prawdy Rosinie. Claudio zwraca się do Hidalgo z prośbą o wyjazd. Germán ostrzega Manuelę, że Justo jest oszustem, ale ona mu nie wierzy. Germán demonstracyjnie ignoruje Cayetanę przed innymi paniąmi.

Akacjowa 38 odcinek 125
(poniedziałek, 3 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Germán wciąż nie ufa Justo i go obserwuje. Odkrywa, że Justo zdobył lekarstwo, aby udawać swoje ataki. Rita próbuje uczęszczać na próby, ale jest bardzo chora i ledwo trzyma się na nogach. Pablo uniemożliwia pobicie Claudio. Strażnik przychodzi do domu, aby aresztować Claudio.

Czytaj takżeHistoria Hiszpanii

Akacjowa 38 odcinek 126
(wtorek, 4 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Inocencia nie pojawia się nad rzeką i poszukiwania trwają dalej. Rita wychodzi szukać swojego chłopaka, ale on ją odrzuca i wraca słabszy niż wcześniej. Úrsula grozi jej, aby nie mówiła tego, co wie.

Akacjowa 38 odcinek 127
(wtorek, 5 lipca„ godz. 18:45 TVP2)

Cayetana i Susana zarzucają Rosinie, że jej zięć przyniósł do ich ulicy degradację. Maximiliano przynosi wieść, że pan Castaño wydziedziczył Claudio. Casilda podąża za Leonor i odkrywa ukrywającego się Claudio.

Akacjowa 38 odcinek 128
(środa, 6 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Manuela w ostatniej chwili uniemożliwia Justo zażycie laudanum. Justo i Manuela złością się na Germána za próbę podania mu laudanum. Manuela opowiada Germánowi całą prawdę o swojej przeszłości. Kiedy wydawało się, że Celia czuje się lepiej, mówi Trini, że jest w ciąży.

Akacjowa 38 odcinek 129
(piątek, 7 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Germán i Cayetana kłócą się: on wyjedzie do Londynu. Germán wyjaśnia Leandro, jak jasno teraz widzi złość Cayetany. Leonor i Maximiliano odkrywają list od Claudio i pudełko z ogromną ilością pieniędzy. Pablo przynosi Leonor fałszywy dokument Claudio i oferuje mu pomoc w ucieczce.

Akacjowa 38 odcinek 130
(poniedziałek, 10 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Straż jest o krok od złapania Claudio, ale Casilda tworzy zamieszanie z Leonor, aby ich rozproszyć i umożliwić ucieczkę Claudio. Po pozbyciu się straży i Casildy, Pablo i Leonor spotykają się ponownie i całują.

Streszczenie odcinków 131-140 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz