Akacjowa 38. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 411-420 historycznej telenoweli w TVP


Akacjowa 38 to nowa telenowela historyczna, której akcja rozpoczyna się pod koniec XIX w. w Hiszpanii. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do soboty o godz. 18.45 w TVP2, trwają ok. 40 minut. Powtórki nadawane są w TVP Kobieta.

Acacias 38 / fot. TVE

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Akacjowa 38 odcinek 411
(środa, 10 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Felipe przedstawia mecenasowi Revilla opinię grafologa, który stwierdza, że podpis don Ramona jest sfałszowany. Na to Revilla przynosi opinię innego grafologa, stwierdzającą autentyczność podpisu i fałszywego świadka - sekretarkę jakoby istniejących Hiszpańskich Magazynów Zbożowych, która zapewnia, iż widziała, jak don Ramon podpisuje z jej firmą kontrakt. Paciencia nie pamięta wieczoru z kastanietami, gulaszem z kasztanów i jotą, więc Servando organizuje go powtórnie, ale tym razem fotograf uwiecznia ucztę. Jednak Paciencia na drugi dzień znów udaje, że nic nie pamięta. Żona komisarza Padilli, Sonsoles, umiera i Mauro ma wyrzuty sumienia, że nie pomścił jego śmierci, jak jej obiecał.

Akacjowa 38 odcinek 412
(czwartek, 11 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Ramon znajduje się w coraz trudniejszej sytuacji. Zgłasza się świadek, który oskarża go o pobicie. Humildad chce wrócić do fundacji. Cayetana jest temu przeciwna, ale musi się liczyć ze zdaniem księdza Fructuosa. Pablo chce kupić konia i zacząć się ścigać. Rosina dowiaduje się, że rozchełstany mężczyzna, który w jej salonie prawił jej komplementy to Liberto - bratanek Susany.

Akacjowa 38 odcinek 413
(piątek, 12 lipca, godz. 18:45 TVP2)

Liberto prawi miłe słówka Rosinie, która wprawdzie uważa go za bezwstydnika, lecz jest pod jego urokiem. Guadalupe zdradza Maurowi, że przed zniknięciem Ursula chciała się zatrzymać w hotelu Paryskim. Martin znajduje dorywczą pracę przy kręceniu filmu. Cayetana ma nowego adoratora, jest nim książę Hermelando. Ramón przegrywa sprawę i traci cały majątek łącznie z mieszkaniem na Akacjowej.

Akcja serialu rozgrywa się w Madrycie tutaj przeczytasz więcej o historii tego miastaHistoria Madrytu i jego najważniejszych miejsc. Od celtyckiej osady po stolicę Hiszpanii

Akacjowa 38 odcinek 414
(poniedziałek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Akacjowa 38 odcinek 415
(piątek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Czytaj takżeHistoria Hiszpanii

Akacjowa 38 odcinek 416
(sobota, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Akacjowa 38 odcinek 417
(piątek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Akacjowa 38 odcinek 418
(piątek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Akacjowa 38 odcinek 419
(piątek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Akacjowa 38 odcinek 420
(piątek, lipca, godz. 18:45 TVP2)

Streszczenie odcinków 421-430 dostępne jest tutaj.

Więcej o tym serialu:

Zobacz także:

Więcej o serialach historycznych i kostiumowych przeczytasz klikając tutaj lub na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz