Redakcja


Redakcja historia.org.pl

logo_historia.org_Redakcja
redakcja@historia.org.pl
ul. Borkowska 25/37, 30-438 Kraków
ISSN 2083-2265
patronaty: patronaty@historia.org.pl
reklama: reklama@historia.org.pl
współpraca: wspolpraca@historia.org.pl
teksty: teksty@historia.org.pl
logo portalu (.pdf) do pobrania tutaj

Redaktor Naczelny
Wojtek Duch, wojtek.duch@historia.org.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
Klaudia Kobylańska, klaudia.kobylanska@historia.org.pl

Dział Recenzji i Wydawnictw
recenzje@historia.org.pl
Szef Działu - Klaudia Kobylańska, klaudia.kobylanska@historia.org.pl

Dział Wiadomości
wiadomosci@historia.org.pl
Szef Działu - Joanna Morawska, joanna.morawska@historia.org.pl
Jolanta Libront; Dorota Kąkol; Katarzyna Kastrau; Patrycja Kwiecień; Patrycja Zaśko; Łukasz Koremba; Dawid Dziuba; Michał Prusinowski; Maciej Frycz

Dział Polityki Historycznej
Szef Działu - Jan Lande, jan.lande@historia.org.pl

Dział Rekonstrukcji i Historii Wojskowości
Szef Działu – Grzegorz Antoszek, grzegorz.antoszek@historia.org.pl
Arkadiusz Bożejewicz; Filip Jaskulski; Kamil Kaniuka; Daniel Kowalczuk; Igor Moraczewski; Marcin Wilczyński; Borys Wojna; Tomasz Zając

Dział Historii Sportu
sport@historia.org.pl
Szef Działu - Grzegorz Racinowski, grzegorz.racinowski@historia.org.pl
Rafał Kobylarczyk

Dział Edukacyjny
Szef Działu - Paweł Cichocki

Dział Redakcji Merytorycznej
Szef Działu – Grzegorz Antoszek, grzegorz.antoszek@historia.org.pl
Iwona Górnicka; Zuzanna Świrzyńska; Adrianna Szczepaniak; Malwina Lange; Aleksandra Cyfrowicz; Marcin Petrynko

Dział Korekty
Szef Działu – Jagoda Marek jagoda.marek@historia.org.pl
Paweł Cichocki; Karolina Gościniak; Patrycja Grempka; Anna Rzepniewska; Joanna Maciejewska; Edyta Chrzanowska

Dział Marketingu i Sprzedaży
reklama@historia.org.pl, patronaty@historia.org.pl
Szef Działu - Paweł Markiewicz, pawel.markiewicz@historia.org.pl, tel. 515 867 816

Dział IT
it@historia.org.pl
Szef Działu - Piotr Kołodziej, piotr.kolodziej@historia.org.pl