Stulecie Winnych 3. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 36-40 kostiumowego serialu w TVP


Stulecie Winnych to opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Winni prowadzą zwyczajny żywot, choć w niełatwych czasach - przyszło bowiem im żyć podczas zawieruchy wojennej. Serial można oglądać na TVP1. Odcinki produkcji są obecnie nadawane w niedzielę o godz. 20:15, trwają ok. 55 minut. 

Stulecie Winnych / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Stulecie Winnych odcinek 36
(niedziela, 2 maja, godz. 20:15 TVP1)

Michał junior przedstawia rodzicom swoją dziewczynę, Agnieszkę. Robi im ogromną niespodziankę. Ania nie traci nadziei na powrót Ewy. Nie czekając na rozwój wypadków, sama stara się znaleźć sposób, by spotkać się z córką. Basia ma już powoli dość mieszkania z teściową. Matka buntuje syna, sugerując mu, że żona okręciła go sobie wokół palca. Lotta stawia Jaśkowi ultimatum - zamieszkają razem, jeśli partner przeniesie się do nich do NRD. Jasiek, który bardzo tęskni za Antkiem, rozpoczyna przygotowania do przeprowadzki. Ryszard dołącza do opozycji antykomunistycznej. Mania jest przerażona. Nie chce, by mężowi stało się coś złego.

Stulecie Winnych odcinek 37
(poniedziałek, maja, godz. 20:15 TVP1)

Stulecie Winnych odcinek 38
(niedziela, maja, godz. 20:15 TVP1)

Stulecie Winnych odcinek 39
(niedziela, maja, godz. 20:15 TVP1)

Stulecie Winnych odcinek 40
(niedziela, maja, godz. 20:15 TVP1)

Streszczenie odcinków 41-45 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz