Tajemnice miasteczka. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 21-25 kostiumowej telenoweli w TVP


Tajemnice miasteczka to rosyjski serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX-wiecznej Rosji. Serial można oglądać  na TVP1. Odcinki produkcji są obecnie nadawane w sobotę o godz. 14:55 i 15:55 trwają ok. 65 minut. 

Kadr z serialu „Tajemnice miasteczka” / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice miasteczka odcinek 21
(niedziela, stycznia, godz. 14:55 TVP1)

Tajemnice miasteczka odcinek 22
(sobota, stycznia, godz. 15:55 TVP1)

Tajemnice miasteczka odcinek 23
(sobota, 29 stycznia, godz. 14:55 TVP1)

Prostytutka znajduje swojego klienta martwego, z bełtem w piersi. Pracujący nieopodal miejsca zbrodni dekarz mówi śledczym, że widział na schodach tajemniczego mężczyznę z futerałem. Jest dwóch podejrzanych: nauczyciel historii, który miał za złe ofierze zwolnienie z pracy, oraz ziemianin Zwonariow, kolekcjoner broni, dzień wcześniej zamawiający bełty u kowala. Agłaja widzi szwagra w dwuznacznej sytuacji z Karetnikową.

Tajemnice miasteczka odcinek 24
(sobota, 29 stycznia, godz. 15:55 TVP1)

Wydaje się, że nauczyciel historii ma alibi. Zwonariow natomiast zachowuje się podejrzanie. Wywołuje awanturę w domu publicznym. Na policji zaczyna opowiadać przebieg wydarzeń. Parfionow sprawdza jego wersję. Larisa dowiaduje się od Ariny Karłowny nowych szczegółów. Chcąc zweryfikować swoją hipotezę, proponuje byłej szefowej wizytę w burdelu. Dyrektorka wyjawia Kirsanowej, czym zajmuje się Hipolit. Zwraca się do niej o pomoc. Hipolit tymczasem idzie na spotkanie z przywódcą zamachowców. Agłaja śledzi Pawła, który wybiera się do fotografa. Kozłow- Sikorski przekazuje Biestużewowi list z propozycją od tureckich dygnitarzy.

Tajemnice miasteczka odcinek 25
(sobota, 5 lutego, godz. 14:55 TVP1)

Dochodzi do zabójstwa starej lichwiarki, Alony Iwanowny. Anton mówi Hipolitowi, że należy wywieźć Gawryłę. Ostrzega także mężczyznę przed Krapilinem, który jakoby planuje go zabić. Arina Karłowna informuje Larisę o zamiarze wywiezienia zamachowca. Kirsanowa nie zamierza wciągać w tę historię policji. Chce to załatwić sama. Idzie do matki Pawła i przez nią przekazuje prośby o pomoc. Lewicki wzywa Agłaję na przesłuchanie. Dopytuje, co stało się z aktami sprawy porucznika Siemibratowa.

Streszczenie odcinków 26-30 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz