Tajemnice miasteczka. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 26-30 kostiumowej telenoweli w TVP


Tajemnice miasteczka to rosyjski serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX-wiecznej Rosji. Serial można oglądać  na TVP1. Odcinki produkcji są obecnie nadawane w sobotę o godz. 14:55 i 15:55 trwają ok. 60 minut. 

Kadr z serialu „Tajemnice miasteczka” / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice miasteczka odcinek 26
(sobota, 5 lutego, godz. 15:55 TVP1)

Larisa, która na prośbę poszkodowanych dłużników bada sprawę morderstwa lichwiarki, znajduje nowych świadków. Jednocześnie udaje jej się wydobyć więcej informacji od starych. Guwernantka i nauczycielka muzyki z mieszkania obok, Elsa Glück, mówi, że w dni tragedii widziała mężczyznę wychodzącego z domu z walizką. Paweł nie ma ochoty ryzykować życia, by uratować Chwostowa przed katorgą. Nie ucieka jednak, kiedy Hipolit wsadza do bryczki wciąż słabego Gawryłę. Larisa odwiedza Arystarcha i pyta, co robił obok powozowni w czasie zabójstwa dorożkarza.

Tajemnice miasteczka odcinek 27
(sobota, lutego, godz. 15:55 TVP1)

Tajemnice miasteczka odcinek 28
(sobota, lutego, godz. 15:55 TVP1)

Tajemnice miasteczka odcinek 29
(sobota, lutego, godz. 15:55 TVP1)

Tajemnice miasteczka odcinek 30
(sobota, lutego, godz. 15:55 TVP1)

Streszczenie odcinków 31-35 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz