Stepowa miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 21-30 kostiumowej telenoweli w TVP


Stepowa miłość to rosyjski serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 35 minut.

Stepowa miłość / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Stepowa miłość odcinek 21
(środa, 23 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Anna zbiera się na odwagę i wyznaje Altanowi miłość. On jednak nie odwzajemnia jej uczuć. Daria i Lidia są wdzięczne Jermołajowi za polecenie im noclegu u gościnnej Lubaszy. Kozak bardzo martwi się o Annę, która nie wróciła na noc. Matka wraz z córką oferują mu wspólną podróż do miasta. Baszkurt zawiadamia Ajgun, że Gulkhan usiłował zamordować Zulejkę. Marysia uświadamia załamaną Zulejkę, że w rzeczywistości to nie Mustafa wydał na nią wyrok śmierci, ale jej ukochany mąż, Gulkhan, który chciał zaznać szczęścia u boku Kozaczki. Marysia postanawia zaoferować Zulejce pewien układ. Chce, by kobiety zemściły się na synu Mustafy razem. Olga zjawia się w stanicy, chcąc urządzić tam stypę dla Nikoły. Oksanie wydaje się, że Fiodor wyjechał do miasta specjalnie do Olgi. Fiodor zaprasza Demiana na wódkę, chcąc wyciągnąć na spotkaniu informacje o Akimie. Ablimed przekonuje Akima do zorganizowania wspólnej ucieczki z więzienia. Akim oczekuje za to jednak wysokie sumy. Zmartwiona Anna wyznaje Jermołajowi, że Altan kazał jej niezwłocznie odejść. Jermołaj próbuję ją jakoś pocieszyć. Gładysz analizuje zgromadzoną w archiwum więziennym dokumentację, a następnie opowiada Fiodorowi o przeszłości Akima. Żądna zemsty Marysia mówi Oldze i Oksanie o tym, że chce zgładzić wszystkich Turków.

Stepowa miłość odcinek 22
(czwartek, 24 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow pociesza załamaną Zulejkę. Daria odkrywa, że jej mąż Iwan ma zamiar wydać Lidię za Akima. Ajgul zapytuje wróżkę o Zulejkę. Tymczasem Akim planuje ucieczkę Altana z więzienia. W ambasadzie ponownie zjawia się Gulkhan. Wkrótce dowiaduje się, że Zulejka wciąż żyje oraz o tym, że pomaga jej Kolewanow. Postanawia więc przycisnąć mężczyznę do muru. Oksana organizuje wspominki po zmarłym Nikole. Jermołaj zaleca się do Marysi. Dziewczyna jednak odtrąca go.

Stepowa miłość odcinek 23
(piątek, 25 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow przekazuje do druku pewien bardzo podejrzany artykuł. Oksana staje się zazdrosna o Fiodora. Kobieta jest niezadowolona z tego, że poświęca jej mało uwagi. Kolewanow postanawia upozorować zabójstwo Zulejki. Gulkhan wysyła swojego sługę, aby zamordował Altana oraz Marysię. Tymczasem Akim ma pomóc Altanowi w ucieczce z więzienia. Niespodziewanie Turek rezygnuje z planu, a następnie ucieka z miasta. Daria opowiada Oldze historię o Akimie. Okazuje się, że służył on kiedyś jej rodzinie. Pewnego dnia przywłaszczył sobie jednak papierośnicę. Za kradzież trafił do więzienia. Fiodor dowiaduje się, że Akim jest odpowiedzialny za uprowadzenie Marysi.

Stepowa miłość odcinek 24
(poniedziałek, 28 lutego, godz. 18:45 TVP2)

Artykuł, który przekazał do druku Kolewanow, ukazuje się w gazecie. Mężczyzna, powołując się na tekst, próbuje przekonać Gulkhana, że Zulejka nie żyje. Tymczasem syn Mustafy oferuje jeszcze wyższą zapłatę za przekazanie mu Marysi. Oksana prosi Lubaszę o zajęcie się Zulejką w czasie nieobecności Gawryły. Przedstawia ją jednak jako swoją krewną z Kaukazu. Iwan stara się wymigać się ze współpracy z Akimem. On jednak zaczyna go szantażować z uwagi na niespłacony dług. Fiodor informuje Olgę o tym, czego dowiedział się o Akimie. Zaskoczona kobieta jest skłonna uwierzyć w opowieści Darii. Zulejka, chcąc przestraszyć Gulkhana, ukazuje mu się w białej sukience. Ablimed sugeruje swojemu uczniowi, że powinien zająć się bieżącymi sprawami, zamiast bać się duchów. Gulkhan wciąż usiłuje odnaleźć Marysię i zabić Altana. Kozaczka również chce, by Altan zginął. Składa Jermołajowi obietnicę, że jeżeli zamorduje jej byłego kochanka, to ona za niego wyjdzie. Altan podsłuchuje ich rozmowę. Postanawia wrócić na posterunek policji.

Stepowa miłość odcinek 25
(wtorek, 1 marca, godz. 18:45 TVP2)

Daria jest przekonana, że Akim zamierza zemścić się na niej oraz na jej rodzinie. Kobieta próbuje przekonać swojego męża, aby sprzedał zajazd, a następnie spłacił wszystkie długi. Oksana wyznaje Zulejce, że Fiodor nie wrócił do domu z powodu Olgi. Podpytuje ją również o tureckie wielożeństwo. Aygul postanawia wysłać Wasilija do Rosji, żeby spróbował dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z Zulejką. Daria wraz z Lidią chcą poprosić Jermołaja o to, aby wziął je w opiekę. Gdy zjawiają się na miejscu, znajdują go pijanego. Daria planuje pewien podstęp. Jej zamiary niespodziewanie krzyżuje jednak Anna, która zjawia się u Jermołaja, prosząc go o uratowanie Altana. Marysi udało się przekonać Kozaków do tego, by zabili janczara. Wkrótce Gulkhan wraz ze swoimi ludźmi napada na policyjny konwój w stepie. Tuż po nich zjawiają się tam również Kozacy i Marysia, a w końcu Anna z Fiodorem.

Stepowa miłość odcinek 26
(środa, lutego, godz. 18:45 TVP2)

Stepowa miłość odcinek 27
(środa, lutego, godz. 18:45 TVP2)

Stepowa miłość odcinek 28
(środa, lutego, godz. 18:45 TVP2)

Stepowa miłość odcinek 29
(środa, lutego, godz. 18:45 TVP2)

Stepowa miłość odcinek 30
(środa, lutego, godz. 18:45 TVP2)

Streszczenie odcinków 31-40 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Anonim pisze:

    Nawet Kaczyński czepiał się serialu skraca go o 10 min

Zostaw własny komentarz