Tajemnice rodu Valentów. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-15 historycznego serialu w TVP


Tajemnice rodu Valentów to czeski serial historyczny, którego akcja rozpoczyna się po zakończeniu I wojny światowej. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do czwartku o godz. 21:55, trwają ok. 65 minut.

Tajemnice rodu Valentów / fot. ceskatelevize.cz

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 11
(czwartek, 31 marca, godz. 21:55 TVP2)

Vladimir odnosi liczne sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Firma świetnie prosperuje, a mały Henry jest oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 12
(poniedziałek, 4 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Rodzina boryka się z problemami finansowymi. Aby im zaradzić, zaaranżowane zostaje małżeństwo najstarszego syna z córką biznesmena. Kobieta w rzeczywistości kocha młodszego brata przyszłego męża, który znika w noc ogłoszenia zaręczyn. Mija 10 lat. Jesień 1918 roku. Po proklamowaniu Czechosłowacji Valentowie przeprowadzają się do Podoli pod Pragą. Wciąż jednak skrywają przedwojenny sekret. Wkrótce sprawą zaczynają interesować się funkcjonariusze.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 13
(wtorek, 5 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

W stawie Zemnek odnaleziony zostaje zatopiony powóz z ciałem Lejblów. Makabryczne odkrycie szokuje wszystkich, a szczególnie Klarę. Prawdopodobnie zostali oni zabici. Odnaleziona zostaje także spinka, na której widnieje inicjał V.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 14
(środa, 6 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Inspektor okręgowy Mlcoch prowadzi dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa Lejblów. Podejrzewa, że winni są Valentowie. Oskarżeni odpierają jednak postawione im zarzuty. Lekarz rodziny, Doktor Nekvasil, widząc szansę na wzbogacenie się, zaczyna szantażować ród Valentów.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 15
(czwartek, 7 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Firma ubezpieczeniowa zaledwie dzień po zaginięciu Lejbla wykonała zdjęcia wnętrz ich rezydencji. Inspektor Mlczoch szczegółowo analizuje te fotografie, licząc na to, że wkrótce uda mu się odnaleźć zabójcę Lejbla. Gdy wreszcie wydaje mu się, że wpadł na trop, postanawia aresztować Vladimira.

Streszczenie odcinków 16-20 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

* * *

Kliknij tutaj i zobacz najnowsze informacje, zapowiedzi, streszczenia i inne przygotowane przez nas materiały ze świata seriali historycznych i kostiumowych.

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz