Tajemnice rodu Valentów. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 16-20 historycznego serialu w TVP


Tajemnice rodu Valentów to czeski serial historyczny, którego akcja rozpoczyna się po zakończeniu I wojny światowej. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do czwartku o godz. 21:55, trwają ok. 65 minut.

Tajemnice rodu Valentów / fot. ceskatelevize.cz

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 16
(czwartek, 11 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Senior rodu Valentów trafia do więzienia. Alois przyznaje się do morderstwa Lejblów, tłumacząc, że motywem jego zbrodni była chęć przejęcia ich majątku. Pozostali członkowie rodziny rzekomego mordercy pozostają na wolności. Oskarżony o zabójstwo Vladimir nie może liczyć na wsparcie krewnych. Okazuje się, że tak naprawdę nie wszyscy są po jego stronie. Tymczasem inspektor Mlczoch kontynuuje swoje dochodzenie i tworzy własną wersję wydarzeń.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 17
(poniedziałek, 12 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Rodzina Valentów świętuje w Brzeżanach urodziny Henryka, syna Magdaleny oraz Vladimira. W czasie żniw Anna Toufarova zatrudnia do pracy Romów, którzy obozują niedaleko wsi. Eliszka znajduje wśród nich nowych przyjaciół. Szczególnie zbliża się do Alżbiety. Doroczna uroczystość przebiega jednak nie po myśli Valentów z powodu Eliszki.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 18
(środa, 13 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Nadzieje Magdaleny na uratowanie Vladimira słabną. Do samego końca stawiała czoła wszelkim wyzwaniom losu, ale wreszcie była zmuszona zmienić front. Magdalena dba o dobro swojego dziecka, ale w dalszym ciągu ufa Vladimirowi, który się ukrywa. Mężczyzna jest przekonany, że udało mu się znaleźć w trop w sprawie tajemniczego morderstwa Lejblów. Klara postanawia poprosić o pomoc Albtę Prochzkovą, mając nadzieję, że uda jej się poznać kulisy morderstwa jej rodziców.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 19
(czwartek, 14 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Vladimr i Krytof mimo braku wzajemnego zaufania, kontynuują współpracę. Starają się zweryfikować domysły Vladymira, ale ponownie ich dochodzenie nie daje pożądanego rezultatu. W tym czasie w domu Valentów Klara urządza seans okultystyczny, na który zaprasza znaną romską okultystkę. Dziewczyna wciąż próbuje się dowiedzieć, kto stoi za morderstwem jej rodziców. Otrzymuje dość niejasną odpowiedź. Jednak zarówna ona, jak i Eliszka są przekonane, że może to być właściwy trop.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 20
(środa, 20 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Irena nie potrafi uwierzyć w to, co zobaczyła w trakcie seansu okultystycznego w willi Valentów. Dziewczyny próbują namówić Antonię, aby udała się z nimi na przedstawienie. Kobieta zgadza się i poddaje się hipnozie na scenie. Wkrótce wyjaśnia się, że Haydee nie widziała morderców rodziców Klary, a jedynie osobę, która wynosiła ciała. Inspektor Mlczoch zaczyna wierzyć w niewinność Vladimira i obiera nowy kierunek w swoim śledztwie.

Streszczenie odcinków 21-25 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz