Tajemnice rodu Valentów. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 21-22 historycznego serialu w TVP


Tajemnice rodu Valentów to czeski serial historyczny, którego akcja rozpoczyna się po zakończeniu I wojny światowej. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do czwartku o godz. 21:55, trwają ok. 65 minut.

Tajemnice rodu Valentów / fot. ceskatelevize.cz

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 21
(czwartek, 21 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

Jaroslav zmienia Vladimira w więzieniu. Wszyscy już jednak wiedzą, że pierwszy z nich nie jest zabójcą. Inspektor Mlczoch postanawia zrekonstruować wydarzenia, które miały miejsce w dniu morderstwa Lejblów. Do zabójstwa doszło najprawdopodobniej za sprawą zdjęcia w gazecie, które ojciec Klary chciał zabrać ze sobą na pokład statku do Hamburga.

Tajemnice rodu Valentów odcinek 22-ost. sezonu
(poniedziałek, 25 kwietnia, godz. 21:55 TVP2)

W pobliżu opuszczonego uzdrowiska Mszen trwa polowanie na bażanty. Zabójca Lejblów, tak samo jak ptaki, także znajduje się w pułapce. Inspektor Mlczoch postanawia zakończyć swoje dochodzenie i aresztuje mordercę. Jaroslavowi także nie uda się uniknąć więzienia. Okazuje się, że Klara spodziewa się dziecka. Kobieta postanawia spędzić życie u boku Vladimira.

Streszczenie odcinków 23-30 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz