Tajemnice. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 1-10 ukraińskiego serialu w TVP


Tajemnice to ukraiński serial, który ukazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy. Serial można oglądać w TVP1. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1, trwają ok. 60 minut.

Tajemnice / fot. TVP

Tajemnice odcinek 1
(poniedziałek, 6 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Katia mieszka w rodzinnym sierocińcu, ale ich przybrana matka Lilia jest poważnie chora, więc dzieci muszą zostać zabrane. Katia szuka wyjścia z sytuacji i zwraca się o pomoc do swojego wujka Iwana. Boris ucieka z więzienia, by porozmawiać z synem, który pracuje jako śledczy

Tajemnice odcinek 2
(wtorek, 7 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Tajemnice odcinek 3
(środa, 8 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Tajemnice odcinek 4
(czwartek, 9 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Tajemnice odcinek 5
(piątek, 10 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Katia, wbrew protestom Wiktoriji i Łory, wprowadza się z dziećmi do hotelu. Nie rozpoznaje w biznesmenie Drozdowskim przyjaciela z dzieciństwa. Mykoła odkrywa, kto zagarnął klejnoty rodu von Busow. Hryć szuka kupca na swoje pole. Potrzebuje pieniędzy, by spłacić dług u Tolika.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Tajemnice odcinek 6
(poniedziałek, 13 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Serhij sprzedaje ukochanego konia, by spłacić karciany dług ojca. Łora jest zazdrosna o Katię. Uważa, że ojciec poświęca jej zbyt wiele uwagi. Na dodatek przyłapuje kuzynkę na flircie z Mykołą. Dawni wychowankowie mamy Lili zbierają się na jej pogrzebie. Katia może liczyć na wsparcie Mykoły w tych trudnych chwilach. Chłopak nie traci okazji, by przeszukać dom Hryszczuków, gdzie może być ukryta biżuteria babki. Wiktorija, słysząc informacje o biznesmenie Romanie Drozdowskim, zamierza wyswatać Mykołę z Łorą.

Tajemnice odcinek 7
(wtorek, 14 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Iwan zaprasza Katię i Asię na rodzinny obiad. Wiktorija i Łora knują intrygę, by usunąć wychowanków Katii z hotelu. Łora próbuje wzbudzić zainteresowanie Mykoły. Podczas wspólnego spaceru jej towarzysz trafia do leśniczówki, w której spędził dzieciństwo. W nowej szkole Maks staje w obronie młodszego brata.

Tajemnice odcinek 8
(środa, 15 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Po tym, jak Maksym poturbował napastników Tarasa, ich matka zbiera we wsi podpisy, by dzieci Katii odesłać do internatu. Mykoła i Serhij przeprowadzają własne śledztwo. Odkrywają, kto uknuł intrygę przeciwko Maksymowi. Hanna szuka w archiwum informacji na temat biżuterii von Busowów. Mykoła wypytuje Hrycia o morderstwo sprzed lat.

Tajemnice odcinek 9
(czwartek, 16 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Kostia przyjeżdża do hotelu jako rzekomy asystent Drozdowskiego. Kontakty Hrycia i Romana budzą podejrzliwość Ziny i Serhija. Niebawem Serhij zaprasza Katię na randkę. Mykoła udaje zainteresowanie Łorą, by dowiedzieć się, gdzie Iwan ukrył klejnoty. Jego plany krzyżuje spotkanie z Katią.

Tajemnice odcinek 10
(piątek, 17 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Bohdan umiera w szpitalu. Łora obawia się, że odpowie za udział w wypadku. Hryszczukowie próbują odkupić od Tolika kompromitujący film. Kostia prześwietla finanse rodziny. Mykoła próbuje zbliżyć się do Katii, co budzi niechęć Serhija. Iwan proponuje Mykole współpracę biznesową.

Streszczenie odcinków 11-20 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz