Tajemnice. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 11-20 ukraińskiego serialu w TVP


Tajemnice to ukraiński serial, który ukazuje losy dwóch rodzin na tle ważnych wydarzeń w dziejach Ukrainy. Serial można oglądać w TVP1. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:55 w TVP1, trwają ok. 60 minut.

Tajemnice / fot. TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Tajemnice odcinek 11
(poniedziałek, 20 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Iwan wdaje się w bójkę z Tolikiem. Hryszczukowie liczą na zysk z inwestycji Drozdowskiego. Lusię czeka urodzinowa niespodzianka. Katia i Asia zostają przyjęte do pracy w hotelu. Wiktorija ma nowy plan pozbycia się Katii. Komisja z opieki społecznej bada sytuację dzieci.

Tajemnice odcinek 12
(wtorek, 21 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

W ręce Mykoły trafia komórka z nagraniem z wypadku. Wiktorija i Łora kradną jego kosztowny zegarek. Chcą, by podejrzenie padło na Maksyma. Iwan namawia Mykołę na wspólną inwestycję. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazuje Tolikowi. Ma nadzieję, że uda mu się odzyskać materiały kompromitujące Łorę.

Tajemnice odcinek 13
(środa, 22 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Tolik chce rozpocząć w Kijowie nowe życie. W wyniku intrygi Wiktoriji Maks zostaje oskarżony o kradzież. Katia i Mykoła stają w jego obronie. Tymczasem milicja jest bliska zdemaskowania Mykoły. Z pomocą przybywa mu jego były szef. Serhij marzy o Kati. Z tego powodu popada w melancholię.

Tajemnice odcinek 14
(czwartek, 23 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Katia wymusza na milicji wznowienie śledztwa w sprawie Maksyma. Mykoła pomaga jej zebrać dowody. Musi zbliżyć się do Łory. Jednocześnie mężczyzna prowadzi własne dochodzenie dotyczące morderstwa sprzed lat. Niewzruszony Iwan wyrzuca Maksyma z hotelu. Wiktorija planuje zadzwonić do opieki społecznej, by Katii odebrano dzieci.

Tajemnice odcinek 15
(piątek, 24 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Wychodzi na jaw, że Łora brała udział w kradzieży zegarka Mykoły. Katia z dziećmi nie muszą opuszczać hotelu. Iwan zmienia testament na jej korzyść. Serhij interesuje się historią skarbu ukrytego w lesie. Wiktorija obmyśla nowy sposób na pozbycie się Katii. Chce, by w realizacji planu pomógł jej kochanek.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Tajemnice odcinek 16
(poniedziałek, 27 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Mykoła daje Łorze do zrozumienia, że nie jest nią zainteresowany. Rodzina Iwana nie może pogodzić się z nowym zapisem w testamencie. Wiktorija szuka pocieszenia w ramionach kochanka. Mykoła zastanawia się, czy rzeczywiście Iwan jest mordercą Julii. Katia nieoczekiwanie dostaje list od zaginionego ojca. Sądzi, że ten żyje i zaczyna go szukać.

Tajemnice odcinek 17
(wtorek, 28 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Katia próbuje się czegoś dowiedzieć o swoim ojcu. Udaje się do Borysa, który przebywa w więzieniu. Mężczyzna zapada na zdrowiu. Uczucie do Katii utrudnia Mykole prowadzenie śledztwa. Łora próbuje uwieść Kostię. Serhij i Hryć chcą zdobyć skarb von Busowów. Iwan ma wyrzuty sumienia. Wspomina ostatnie spotkanie z bratem, Semenem.

Tajemnice odcinek 18
(środa, 29 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Tajemnice odcinek 19
(czwartek, 30 czerwca, godz. 17:55 TVP1)

Hryszczukowie próbują przeszkodzić poszukiwaczom skarbu von Busowów. Lora i Kostia bawią się w nocnym klubie. Iwan i Asia dają się porwać namiętności. Mykoła stara się ustalić, czy Semen żyje. Katia wyrusza nocą do lasu śladami tajemniczego przybysza. Ma nadzieję, że to jej ojciec.

Tajemnice odcinek 20
(piątek, 1 lipca, godz. 17:55 TVP1)

Nieznajomy podrzuca Katii latawiec, który kiedyś zrobił jej ojciec. Mykoła, śledząc Wiktoriję, trafia na trop jej kochanka. Łara wraca po randce z Kostią. Iwan i Asia coraz mocniej angażują się w romans. Do lasu przybywają kolejni poszukiwacze skarbów. Zaniepokojona Wiktorija postanawia zgłosić sprawę na milicję.

Streszczenie odcinków 21-30 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz