Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 301-310 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 301
(wtorek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 302
(środa, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 303
(czwartek, 1 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni pozostaje w ramionach Lambrosa. Na ich drodze staje jednak Zachos, który pokazuje mężczyźnie swoje prawdziwe intencje. Najstarsza z sióstr Stamiri podejrzewa, że może on mieć wątpliwości odnośnie rywala. W domu Assiminy zjawia się Petros. Spotkanie nie przebiega zgodnie z planem. Drosso nie może przestać myśleć o pocałunku z Lefterisem. Doukas przeżywa wyznanie Antygoni. Mirsini staje się podejrzliwa. Prokopisa odwiedza niespodziewany gość.

Dzikie pszczoły odcinek 304
(piątek, 2 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Akylas obawia, że Eleni mogła odkryć prawdę, gdy kobieta otwarcie rzuca mu wyzwanie. Lambros zyskuje możliwość, by uciec z obozu. Prokopis podejmuje ważną decyzję. Zoe znajduje się w pułapce po tym, jak Meletis odkryła jej sekret. Zrozpaczony Petros zdobywa szokujące informacje o swoim bracie. Potem mówi Eleni, że należy do HAM, podobnie jak Assimina. Mirsini zastanawia się, czy Antigoni nie zabiega o Doukasa. Nikiforos zabiera Renę na randkę. Małżeństwo Ouranii i Kiriakosa przechodzi poważny kryzys, którego przyczyną jest pożyczka dla Sarantopoulos. Eleni otrzymuje od Sarafisaa złe wieści.

Dzikie pszczoły odcinek 305
(sobota, 3 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W Diafani trwa zamieszanie wywołane plakatami. Kiriakos zostaje otwarcie oskarżony przez Violetę o bycie informatorem. Mirsini robi wszystko, by pogodzić się z Doukasem. Zaskakuje go wycieczką. Lambros zdradza Antonisowi swoją tajemnicę. Prokopis realizuje plan oczyszczenia mężczyzny z zarzutów. Romantyczne spotkanie Nikiforosa i Reny dobrze się zapowiada - do czasu ogromnej niespodzianki w nocnym klubie. Zdesperowana Eleni próbuje wesprzeć Lambrosa.

Dzikie pszczoły odcinek 306
(poniedziałek, 5 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Violeta i Kiriakos nie zmieniają zdania odnośnie opuszczenia stowarzyszenia. Doukas oraz Mirsini przygotowują się wyjazdu do Paryża. Między Meletisem a Akylasem dochodzi do ostrego konfliktu. W grupie teatralnej Lefterisa panuje napięta atmosfera po tym, jak scenariusz ich przedstawienia został ocenzurowany. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się tajemniczego człowieka, a także śmierć, o którą ciężko zakwalifikować - nie da się stwierdzić, czy był to wypadek, czy morderstwo.

Dzikie pszczoły odcinek 307
(wtorek, 6 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Wszyscy mieszkańcy są zszokowani informacją o nagłej śmierci. Z równowagi wyprowadza ich też powrót Prokopisa do kawiarni. Eleni i Petros przypuszczają, że ofiara nie zginęła przypadkowo. Zachos widzi się z Marinosem Xantosem, który z powodzeniem wprowadza go w błąd w sprawie zgonów członków HAM. Kiriakos ma dla Konstantisa i Nikiforosa niespodziewaną propozycję. Podczas wycieczki do Paryża Doukas i Mirsini zbliżają się do siebie, a nawet spędzają razem kilka beztroskich chwil. Nadchodzi dzień premiery spektaklu. Niestety, najprawdopodobniej zamieni się on w pole bitwy ze względu na ilość konfliktów.

Dzikie pszczoły odcinek 308
(środa, 7 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Spektakl dobiega końca, mimo że Drosso nieustannie niepokoi się o stan Konstantisa. Ani aktorzy, ani widzowie nie mają jednak pojęcia, jak wielkie grozi im niebezpieczeństwo. Czai się ono w teatralnej galerii. Mieszkańcy wioski nadal pozostają pod wpływem emocji, jakie wywołał powrót Prokopisa. Tymczasem Eleni znajduje potwierdzenie słów Lambrosa odnośnie tego, co widział w górach. Na Leros opracowany przez Varouxisa plan ucieczki wpędza Rigopoulosa w kłopoty. Akylas ma dla Lefterisa bardzo niemiłą niespodziankę.

Dzikie pszczoły odcinek 309
(czwartek, 8 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso decyduje się pomóc Konstantisowi z jego alkoholowym problemem. Walka z nałogiem nie jest łatwa. Dom Megaritis pogrąża się w chaosie, gdy do mieszkańców docierają doniesienia o zaangażowaniu Lefteris w sztukę teatralną. Akylas stawia synowi ultimatum. Eleni chce, żeby Assimina nie przekazywała Petrosowi informacji, które otrzymali od Prokopisa. Później najstarsza z sióstr razem z resztą ludzi bierze udział w trudnej, skomplikowanej misji. Muszą znaleźć znaleźć ciała Dimitrisa Orfanidisa oraz jego towarzyszy, a ponadto uratować Lambrosa przed skazaniem za zbrodnię. Lambros decyduje się wziąć na siebie odpowiedzialność za ocalenie Antonisa. Korina pyta Meletisa, czy mogą odłożyć ślub.

Dzikie pszczoły odcinek 310
(piątek, 9 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni, Prokopis, Aggelos i Petros prowadzą poszukiwania ciał w górach. Wszyscy są rozdrażnieni aresztowaniem Drosso. Po swoim powrocie Petros dowiaduje się, że Assimina poprosiła Nikiforosa o pomoc. Staje się zazdrosny. Babis z Kiriakosem występują w barze Nikiforosa, czym wzbudzają zainteresowanie Koriny, która spędza czas z przyjaciółmi mimo sprzeciwu Meletisa. Lambros mierzy się z trudną rzeczywistością, gdy Gaitanis musi wykonywać rozkazy reżimu.

Streszczenie odcinków 311-320 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz