Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 291-300 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 291
(wtorek, 16 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W greckiej wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Droso, Asiminę i Eleni. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię. Kupnem gruntów jest zainteresowany wpływowy bogacz Doukas Sevastos. Ponieważ Eleni odmawia sprzedania ziemi, Doukas pozbawia ją pracowników. Dziewczyna nie może dokończyć żniw. Tymczasem do Diafani wraca po 10 latach nieobecności Lambros Sevastos, dawny narzeczony Eleni. Mężczyzna przyjeżdża z żoną, Theodosią, i zamierza objąć posadę nauczyciela w miejscowej szkole.

Dzikie pszczoły odcinek 292
(środa, 17 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Assimina ostrzega Drosso, żeby nie ufała Lefterisowi, gdyż może on zastawiać na nią pułapkę. Lefteris przyjmuje posadę załatwioną przez ojca. Kiriakos wyjeżdża z żoną do Aten, żeby zobaczyć się z synem. Zachos przychodzi do wydawnictwa i wdaje się w bójkę z Petrosem. Eleni przyznaje rację Zachosowi, że Megaritis wrobił Lambrosa. Lambros i Babis zastawiają pułapkę na Vaiosa, który ich śledził na polecenie komendanta. Zachos będzie odpowiadał za koordynację budowy dwóch lotnisk na prośbę generała. Niestety, generał zostaje porwany na jego oczach.

Dzikie pszczoły odcinek 293
(czwartek, 18 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Alibi Doukasa zostaje podważone, a jego prawnik, Thanopoulos namawia go do przyznania się. Akylas ma jednak dla niego zaskakującą propozycję. Na co zdecyduje się Doukas? Petros jest zdeterminowany, aby dowiedzieć się czegoś o swoim bracie. Eleni infiltruje kobiecą organizację ESTIA, aby zebrać informacje, podczas gdy jej siostry mówią ludziom w kawiarni, kto stoi za aresztowaniem Lambrosa. Nikiforos podejmuje decyzję dotyczącą sklepu. Babis testuje Vaiosa, ale zostaje zdemaskowany przez dowódcę. Korina znajduje wskazówkę, która wzmacnia jej podejrzenie, że matka ma kochanka.

Dzikie pszczoły odcinek 294
(piątek, 19 sierpnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Doukas odrzuca ofertę Akylasa nowego alibi, ale Mirsini nalega i postanawia poprosić Antigoni o pomoc. Z pomocą wszystkich mieszkańców wioski Eleni próbuje zebrać informacje w ESTIA, ale nagła wizyta Zachosa zagraża jej planom. Korina ściera się z Zoe, ponieważ jest pewna, że zdradzała jej ojca. Kiriakos i Ourania próbują odwiedzić Babisa, ale czeka ich niemiła niespodzianka. Lambros konfrontuje się z Vaiosem, który musi się przyznać. Petros przesłuchuje porwanego generała, gdy nieprzewidziane wydarzenie krzyżuje jego plany.

Dzikie pszczoły odcinek 295
(poniedziałek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 296
(wtorek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 287
(środa, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 298
(piątek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 299
(poniedziałek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 300
(poniedziałek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Streszczenie odcinków 291-300 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. Maria pisze:

    Od tygodnia w przemyski pow. nie można obejrzeć serialu, ponieważ już nie jest nadawany wheft tylko TVP KOBIETA i bardzo trzeszczy i śnieży.

Zostaw własny komentarz