Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 291-300 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 291
(wtorek, 16 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W greckiej wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Droso, Asiminę i Eleni. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię. Kupnem gruntów jest zainteresowany wpływowy bogacz Doukas Sevastos. Ponieważ Eleni odmawia sprzedania ziemi, Doukas pozbawia ją pracowników. Dziewczyna nie może dokończyć żniw. Tymczasem do Diafani wraca po 10 latach nieobecności Lambros Sevastos, dawny narzeczony Eleni. Mężczyzna przyjeżdża z żoną, Theodosią, i zamierza objąć posadę nauczyciela w miejscowej szkole.

Dzikie pszczoły odcinek 292
(środa, 17 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Assimina ostrzega Drosso, żeby nie ufała Lefterisowi, gdyż może on zastawiać na nią pułapkę. Lefteris przyjmuje posadę załatwioną przez ojca. Kiriakos wyjeżdża z żoną do Aten, żeby zobaczyć się z synem. Zachos przychodzi do wydawnictwa i wdaje się w bójkę z Petrosem. Eleni przyznaje rację Zachosowi, że Megaritis wrobił Lambrosa. Lambros i Babis zastawiają pułapkę na Vaiosa, który ich śledził na polecenie komendanta. Zachos będzie odpowiadał za koordynację budowy dwóch lotnisk na prośbę generała. Niestety, generał zostaje porwany na jego oczach.

Dzikie pszczoły odcinek 293
(czwartek, 18 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Alibi Doukasa zostaje podważone, a jego prawnik, Thanopoulos namawia go do przyznania się. Akylas ma jednak dla niego zaskakującą propozycję. Na co zdecyduje się Doukas? Petros jest zdeterminowany, aby dowiedzieć się czegoś o swoim bracie. Eleni infiltruje kobiecą organizację ESTIA, aby zebrać informacje, podczas gdy jej siostry mówią ludziom w kawiarni, kto stoi za aresztowaniem Lambrosa. Nikiforos podejmuje decyzję dotyczącą sklepu. Babis testuje Vaiosa, ale zostaje zdemaskowany przez dowódcę. Korina znajduje wskazówkę, która wzmacnia jej podejrzenie, że matka ma kochanka.

Dzikie pszczoły odcinek 294
(piątek, 19 sierpnia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Doukas odrzuca ofertę Akylasa nowego alibi, ale Mirsini nalega i postanawia poprosić Antigoni o pomoc. Z pomocą wszystkich mieszkańców wioski Eleni próbuje zebrać informacje w ESTIA, ale nagła wizyta Zachosa zagraża jej planom. Korina ściera się z Zoe, ponieważ jest pewna, że zdradzała jej ojca. Kiriakos i Ourania próbują odwiedzić Babisa, ale czeka ich niemiła niespodzianka. Lambros konfrontuje się z Vaiosem, który musi się przyznać. Petros przesłuchuje porwanego generała, gdy nieprzewidziane wydarzenie krzyżuje jego plany.

Dzikie pszczoły odcinek 295
(poniedziałek, 22 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzieci nie mogą uwierzyć w nowe alibi Doukasa. Pinelopi spotyka się z domniemaną kochanką ojca. Do Lambrosa dociera list od Eleni, a Anthi wyznaje mu swoje uczucia. Stamiri wreszcie otrzymuje od stowarzyszenia kobiet pierwszą ważną informację. Drosso szykuje się do występu w sztuce Lefterisa. Rolnik odkrywa zwłoki. Twierdzi, że to ciało porwanego generała. Zoe widzi się z kochankiem, ich schadzkę widzi jednak siostra.

Dzikie pszczoły odcinek 296
(wtorek, 23 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Trwa proces Doukasa. Na sali sądowej zeznaje domniemana kochanka oskarżonego. Wszyscy z niepokojem czekają na wyrok. Petros decyduje się opuścić kraj. Wcześniej zdobywa się na odwagę, aby pocałować Assiminę. Lambros i Eleni nadal potajemnie korespondują. W kolejnych listach mężczyzna stara się odwieść ją od kontynuowania dochodzenia dotyczącego morderstwa jego towarzyszy. Aimilia odkrywa związek Zoe z Konstantisem. Po ujawnieniu tajemnicy znajduje się druga z kobiet w pułapce. Czyn Zachosa doprowadza Eleni do wściekłości.

Dzikie pszczoły odcinek 287
(środa, 24 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Mieszkańcy Diafani świętują rocznicę 28. października podczas wielkiej uroczystości. Niespodziewanie zjawiają się kobiety z ESTII, które przysparzają Eleni kłopotów. Akylas szantażuje Doukasa. Petros wyznaje Assiminie swoje uczucia. Ona z kolei prosi Nikiforosa, by rozpoczął postępowanie rozwodowe. Lambros otwarcie mówi o tym, co łączy go z Anthi. Tymczasem nadchodzi dzień wydania wyroku w sprawie Dukasa. W sądzie mają go wysłuchać między innymi siostry Stamiri.

Dzikie pszczoły odcinek 298
(czwartek, sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Wyrok sądu doprowadza wszystkich do wściekłości. Gaitanis oferuje Prokopisowi i Babisowi wyjście z Leros, ale trzeba zapłacić wysoką cenę. Czy przyjmą jego ofertę? Korina staje przed kilkoma trudnymi faktami, a Meletis będzie zmuszony ujawnić swoje prawdziwe intencje. Zachos przekazuje Eleni dobre wieści. Nikiforos i Assimina są gotowi do podpisania rozwodu. Czy będą w stanie zakończyć swoje małżeństwo? Drosso ma niespodziewanego gościa podczas próby w teatrze. Ourania postanawia pomóc Sarantopoulosowi w jego problemach finansowych. Kobiety z ESTII odkrywają prawdziwą tożsamość Eleni. Komendant znajduje u Lambrosa listy od Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 299
(piątek, 26 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Gaitanis próbuje poznać treść korespondencji Lambrosa i Eleni. Prokopis i Babis niezmiennie odrzucają pozornie kuszącą ofertę Komandora. W domu sióstr Stamiri zjawia się policja ze złowieszczymi wieściami. Potem najstarsza z dziewcząt wyjawia Zachosowi, dlaczego ścigają ją stróże prawa. Wygląda na to, że Antigoni wie na temat przeszłości Doukasa i jego rodziny więcej, niż twierdzi. Nikiforos i Pinelopi martwią się zniknięciem Konstantisa, zaś Meletis musi go wesprzeć. Ourania staje w obliczu ogromnego dylematu, starając się pomóc Sarantopoulosa.

Dzikie pszczoły odcinek 300
(poniedziałek, 29 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Akylas opracowuje plan, dzięki któremu skłóci Zachosa Lambrosem. Jednocześnie pyta Zoe, czy może zacząć uważnie obserwować Eleni. Ona jednak woli działać inaczej. Ourania Kiriakosa nadal kłócą się o pożyczkę Sarantopoulosa. Wydaje się, że problem miłosny Konstantisa naprawdę dotknął Meletisa. Antigoni wyjawia Doukasowi szokującą tajemnicę, a Mirsini obawia się ich romansu. Eleni łączy siły z niespodziewanym sojusznikiem. Odkrycie Drosso wprowadza spore zamieszanie. Nikiforos staje się świadkiem zdarzenia, które ponownie zakłóci jego relacje z Assiminą.

Streszczenie odcinków 301-310 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Maria pisze:

    Od tygodnia w przemyski pow. nie można obejrzeć serialu, ponieważ już nie jest nadawany wheft tylko TVP KOBIETA i bardzo trzeszczy i śnieży.

  2. Anonim pisze:

    Dzikie pszczoły streszczenie odc 301

Zostaw własny komentarz