Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 331-340 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 331
(wtorek, 4 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas próbuje przekonać Nikiforosa, że nie popiera Akylasa i prosi go o współpracę. Konstantis przygotowuje się do poślubienia Drosso. Okaże się, jak zareaguje na to Mirsini. Lambros nie zgadza się z Aimilią i ma zamiar odzyskać swoją pozycję. Tolias udaje się do Avantes, aby zmierzyć się z Thanasakisem. Mirsini postanawia lepiej poznać Renę, dostrzegając w niej sojuszniczkę.

Dzikie pszczoły odcinek 332
(środa, 5 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni zjawia się z wizytą u Zachosa. Stanie się to przyczyną starcia z Lambrosem. Drosso prosi Konstantisa o przełożenie ślubu. Tymczasem Asimina podejmuje ważną decyzję. Znaczące rozbieżności finansowe Akylasa wpływają na przebieg realizacji inwestycji Doukasa. Między nimi dochodzi do wielkiego konfliktu.

Dzikie pszczoły odcinek 333
(wtorek, października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 334
(środa, października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 335
(sobota, 8 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Aggelos wyjawia Sofouli swój plan dotyczący Thanasakisa. Następnie wspólnie próbują zdobyć jego zaufanie. Zachos i Lambros wciąż pozostają w konflikcie. Lefteris opowiada Zoe o torturach, przez jakie przechodzi w wojsku. W rezultacie kobieta podejmuje ważną decyzję.

Dzikie pszczoły odcinek 336
(poniedziałek, 10 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Konstantis i Drosso decydują się wesprzeć Zoe. Ourania, mimo sprzeciwu Kiriakosa, wyjawia Babisowi, że zaraz się rozstają.

Dzikie pszczoły odcinek 337
(wtorek, 11 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos prosi rodziców Reny o jej rękę. Niespodziewanie zjawia się u niego Asimina. Doukas podejmuje decyzję, by opuścić dom. Doukas stawia Meletisa przed wielkim dylematem. Mężczyźni oddalają się od siebie.

Dzikie pszczoły odcinek 338
(środa, 12 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas oferuje mieszkańcom wioski sojusz przeciwko Akylasowi, by przeszkodzić mu w budowie lotniska w Diafani. Konstantis zostaje przewieziony do szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie. Petros trafia na trop, dzięki któremu zbliża się do odkrycia tożsamości zabójcy brata. Meletis sądzi, że to Akylas dokonał zamachu na Konstantisa.

Dzikie pszczoły odcinek 339
(czwartek, 13 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Mieszkańcy wioski są zaniepokojeni z powodu planów Akylasa. Rozważają, czy powinni sprzymierzyć się z Doukasem. Nikiforos chce wiedzieć, dlaczego Assimina go unika. To doprowadza do awantury z Reną. Alkis Sarantopoulos zdradza Ouranii prawdę o swoim biznesie. Eleni znajduje w domu nielegalne gazety. Violetę odwiedza ktoś z jej przeszłości.

Dzikie pszczoły odcinek 340
(piątek, 14 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Między Eleni a Lambrosem dochodzi do kłótni o zakazane gazety. Kobieta prosi, żeby przestał je rozpowszechniać. Później Zachos oskarża siostry Stamiri o bycie buntowniczkami. Chcąc przekonać Zoe do powrotu, Akylas szantażuje Lefterisa. Doukas nadal szuka sojuszników przeciwko pierwszemu z nich. Pojawienie się Stamatisa oraz młodego Zachariasa wywołuje frustrację u wszystkich mieszkańców wioski, jednak najbardziej denerwuje Violetę. Nikiforos otwarcie mówi Renie, jak i Mirsini, że nie zamierza pozwolił im uczestniczyć w wychowaniu Sergiosa.

Streszczenie odcinków 341-350 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

6 komentarzy

 1. Ewa pisze:

  Zamiast tureckich seriali w Tvp1 trzeba przywrócić Dzikie pszczoły

 2. Bożena pisze:

  Na wyspie nie ma miasteczka Larisa. Larisa jest w środkowej Grecji i niemożliwe jest dostać się tam samochodem w krótkim czasie, jak to wielokrotnie pokazane jest w filmie.Na wyspie jest podobnie brzmiąca nazwa,ale nie Larisa.

  • Lilka pisze:

   Nigdzie nie jest powiedziane, że Larisa jest na wyspie.Zawsze mówią „jadę do Aten” nie płynę.Po drugie, to film fabularny, nie dokumentalny, czy na faktach.Możliwe, że niektóre sytuacje były w tamtych czasach, ale to nie dokument.

 3. Bożena pisze:

  Lubię ten serial, ale to picie alkoholu to już przeraża. Ksiądz, policjant, wojskowy żłopią to tsipouro i wino jak oranżadę i to na służbie.Wszyscy piją niesamowite ilości!

 4. Władysław pisze:

  Gorszych informacji nie znajdziecie w żadnym innym „publikatorze” Na pytanie o liczbie wszystkich odcinków serialu „Dzikie pszczoły”pokażą się liczby 570,335, 340 i chyba jest ich jeszcze trochę. Pytanie ile.Takiego bajzlu nie znajdziecie chyba nigdzie !!!

Zostaw własny komentarz