Urodzona gwiazda. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 1-5 biograficznego serialu w TVP


„Urodzona gwiazda” to rosyjski serial, który opowiada historię polskiej piosenkarki Edyty Piechy. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 21:50, trwają ok. 55 minut. 

Urodzona gwiazda / fot. TVP

Urodzona gwiazda odcinek 1
(wtorek, 27 stycznia, godz. 21:50 TVP2)

Na Uniwersytecie Leningradzkim studiuje Klaudia - skromna dziewczyna z Polski. W tamtejszym konwersatorium uczy się Paweł Aleksandrowicz, który swój wolny czas dzieli między własny zespół a prowadzenie chóru polskich studentów. Ma nadzieję wziąć ze swoją grupą udział w studenckim festiwalu w Moskwie, muzykom brakuje jednak solisty. Podczas balu pierwszego roku Paweł słyszy śpiew Klaudii i od razu zakochuje się w jej głosie. Postanawia zaprosić ją na próbę.

Urodzona gwiazda odcinek 2
(środa, 28 stycznia, godz. 21:50 TVP2)

Paweł Aleksandrowicz mówi kolegom o niezwykłym głosie Polki. Wierzy, że nareszcie udało się znaleźć doskonałą solistkę do zespołu. Podczas przypadkowego spotkania na plaży namawia dziewczynę, żeby zjawiła się na próbie. Jego starania udaremnia dawna znajoma, dziennikarka Lena, która mówi Klaudii, że jej Paweł też obiecywał kiedyś rolę solistki. Po tej rozmowie Polka znów ucieka.

Urodzona gwiazda odcinek 3
(poniedziałek, 1 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Paweł zapewnia rektora konserwatorium, że przygotowania do festiwalu przebiegają zgodnie z planem. Ten jednak pokazuje mu artykuł poświęcony solistce Nice Umańskiej, która właśnie opuściła jego „mierny, amatorski zespół”. Wkrótce Paweł zakłada się z kolegami - twierdzi, że w dwa tygodni zrobi z nieznanej nikomu Klaudii wokalistkę równą Nice. Rozpoczynają się próby. Klaudia zaczyna z czułością myśleć o swoim nauczycielu, jednak wtedy dowiaduje się o zakładzie.

Urodzona gwiazda odcinek 4
(wtorek, 2 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Klaudia przebywa u swoich rodziców w Polsce. Ma zły humor i nie może sobie nigdzie znaleźć miejsca. Również pozostający w Leningradzie Paweł wpada w depresję, nie potrafi zapomnieć o Klaudii. Pod wpływem rozmowy z ojcem dziewczyna postanawia wrócić do Rosji. Pragnie spełnić marzenia, robić to, co umie i co sprawia jej radość. Ona i Paweł spotykają się na stacji.

Urodzona gwiazda odcinek 5
(środa, 3 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Zespół odnosi ogromny sukces na Festiwalu Młodzieży i Studentów. Zwycięstwo przysparza Klaudii i Pawłowi popularności, a próby zespołu zaczynają odbywać się w nowym miejscu. Paweł tworzy kolejne kompozycje. Wkrótce Klaudia zostaje poproszona o występ w popularnym telewizyjnym show, organizowanym z okazji Nowego Roku.Streszczenie odcinków 61-70 dostępne jest

Streszczenie odcinków 6-10 dostępne jest tutaj.

Zobacz takżeUrodzona gwiazda. Rosyjski serial o polskiej piosenkarce nowością w TVP2

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz