Urodzona gwiazda. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 6-10 biograficznego serialu w TVP


„Urodzona gwiazda” to rosyjski serial, który opowiada historię polskiej piosenkarki Edyty Piechy. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 21:50, trwają ok. 55 minut. 

Urodzona gwiazda / fot. TVP

Urodzona gwiazda odcinek 6
(czwartek, 4 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Mija dziesięć lat. Paweł i jego zespół znajdują się u szczytu popularności. Grupa zostaje zaproszona na tournée po Szwecji, tymczasem Paweł planuje napisać nowy program dla siebie i kolegów. On i Arvo kupują nagrania zakazanych zagranicznych artystów, przez co trafiają na komisariat. Ich trasa koncertowa staje pod znakiem zapytania. Klaudia wstawia się za mężem u minister kultury.

Urodzona gwiazda odcinek 7
(piątek, 5 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Szwecja. Klaudia, która odniosła za granicą ogromny sukces, bez zgody państwowej agencji wykonuje po angielsku jedną z piosenek Pawła. Szwedzki producent namawia młodą wokalistkę, żeby została dłużej i nagrała wspólny album ze znanym rosyjskim piosenkarzem. Adam okazuje się dla niej dużym wsparciem. Zły na Klaudię Paweł znajduje nową solistkę.

Urodzona gwiazda odcinek 8
(poniedziałek, 8 lutego, godz. 21:50 TVP2)

W Moskwie reprezentanci agencji koncertowej oskarżają Klaudię o złamanie zasad. Minister kultury zaleca wokalistce zmianę stylu i wizerunku. Po powrocie do Leningradu Klaudia spotyka Stiopę, który mówi jej o zmianach w zespole. Paweł porzuca Klaudię i wiąże się z Iriną. Wkrótce do Leningradu przybywa także Adam.

Urodzona gwiazda odcinek 9
(wtorek, 9 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Klaudia traci głos, a profesor doradza jej spotkanie z psychiatrą. Przed ważnym nagraniem zespołu Paweł musi znaleźć nową wokalistkę. Składa ofertę Nice Umańskiej, która przed komisją występuje ze składanką piosenek. Mężczyzna nie jest zadowolony z jej popisów.

Urodzona gwiazda odcinek 10
(środa, 10 lutego, godz. 21:50 TVP2)

Klaudia jedzie do sanatorium, a Paweł przechodzi ciężkie chwile. Gdy czeka na Kolę przed domem, zostaje zaatakowany przez grupę bandytów. W wyniku napadu Kola odnosi poważne obrażenia.

Streszczenie odcinków 11-12 dostępne jest tutaj.

Zobacz takżeUrodzona gwiazda. Rosyjski serial o polskiej piosenkarce nowością w TVP2

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Judym pisze:

    ciekawie

Zostaw własny komentarz