Kozacka miłość. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 101-110 kostiumowej telenoweli w TVP


Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial kostiumowy osadzony w realiach na przełomie XIX i XX wieku. Serial można oglądać na TVP2. Odcinki produkcji są obecnie nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, trwają ok. 45 minut. 

Kozacka miłość / fot. TVP

Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Kozacka miłość odcinek 101
(wtorek, 27 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Konstantyn i Fiodor wspólnie zaczynają szukać Oksany. Pankow postanawia zagarnąć lokal Anfisy. W tym celu zamierza wykorzystać Lukierję. Stiepan obwinia się o śmierć ojca. Czuje się rozdarty między Marysią a Aloną. Zdeterminowana, by nie stracić męża, Marysia obmyśla następną intrygę.

Kozacka miłość odcinek 102
(środa, 28 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Konstantyn i Fiodor kontynuują wspólne poszukiwania Oksany. Dziewczyna zostaje znaleziona w stodole u Ustińji. Olga dostaje zaproszenie na kolację do znajomego z dawnych lat, kniazia Barmina. Nikoła czuje się zazdrosny. Obawia się też, że nie odnajdzie się w środowisku wyższych sfer. Pietrow i Pankow cieszą się z zagarnięcia lokalu Anfisy. Oksana przyjeżdża do stanicy. Ataman składa rezygnację.

Kozacka miłość odcinek 103
(czwartek, 29 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kolewanow chce doprowadzić do konfliktu między Olgą a Nikołą. Katja opowiada Timofiejowi o niełatwej sytuacji lokalu Anfisy. Sofia i Tichon spędzają noc w gospodzie. Gładysz daje Anfisie słowo, że zaradzi coś na napięte stosunki między nią a Kolewanowem.

Czytaj takżeKozacy - geneza, organizacja i historia. Jak powstała Kozaczyzna?

Kozacka miłość odcinek 104
(piątek, 30 kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Tit zagarnia cały zysk. Następnie jednak dochodzi do porozumienia z Pietrowem. Anfisa odkrywa, że jej lokal znalazł się w rękach aferzystów. Podczas zebrania Kozacy ustalają, że nowym atamanem zostanie Konstanty. Marfuszy nie podoba się, że Tichon zadaje się z Sofią.

Kozacka miłość odcinek 105
(wtorek, 4 maja, godz. 18:45 TVP2)

Konstantyn kaleczy się szablą w rękę. Oksana uważa, że wypadek jest skutkiem klątwy Marysi. Ustińja współczuje Bułydze. Udziela mu schronienia w zajeździe. Po tym, jak stracił Alonę, Ilja Rogożyn zamierza połączyć się węzłem małżeńskim z córką właściciela pobliskiego majątku. Koźma odkrywa, że Katja jest w kimś zakochana. Pomaga jej zacieśnić relacje ze studentem.

Kozacka miłość odcinek 106
(środa, 5 maja, godz. 18:45 TVP2)

Marysia jest posądzana o podłożenie ognia pod szopę Lubaszy. Stiepan i Konstantyn rozpoczynają śledztwo. Pankow zwraca Anfisie zagarnięty jej wcześniej lokal. Zamiast tego dostaje dom czynszowy Bułygi. Ilja zauważa Nikołę w towarzystwie prostytutki. Próbuje uświadomić Olgę, że mąż ją zdradza. Koźma symuluje chorobę. Stara się doprowadzić do zażegnania konfliktu między Katją a jej przyjacielem Pietrowem.

Kozacka miłość odcinek 107
(czwartek, 6 maja, godz. 18:45 TVP2)

Olga nie wierzy w słowa męża. Decyduje się pojechać do swojej posiadłości. Koźma przysięga Katji, że opłaci wizyty studenta medycyny. Uwagę karczmarza zwraca lokator przygarnięty przez jego małżonkę. Ustińja w porę ostrzega Bułygę. Marysia cieszy się, że wzbudza strach. Ma nadzieję, że Stiepan zawsze będzie już się lękał o życie Alony.

Kozacka miłość odcinek 108
(piątek, 7 maja, godz. 18:45 TVP2)

Sinicyn przekazuje Oldze list od Kolewanowa. Ilja przychodzi do lokalu Anfisy wraz z Olgą. Pragnie udowodnić siostrze niewinność Nikoły. Koźma zostaje nakryty, gdy symuluje chorobę. Pietrow odkrywa jednak, że mężczyzna cierpi na prawdziwe schorzenie. Przez umizgi policjanta Ustińja ma kłopoty.

 

Kozacka miłość odcinek 109
(czwartek, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Kozacka miłość odcinek 110
(piątek, kwietnia, godz. 18:45 TVP2)

Streszczenie odcinków 111-120 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz