Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 261-270 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 261
(wtorek, 5 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Miltiadis wydaje się tracić kontrolę po konfrontacji z Meletisem. Pomoc oferują mu Lambros i Violeta. Voskaris ma problem z zaakceptowaniem tego, co ujawniła Efsevii. Gdy sąd ogłasza wyrok, sytuacja sióstr Stamiri ulega zmianie, podobnie jak Nikiforosa. Pogłębia się konflikt między Konstantisem a Dukasem, ponieważ jeden zaciekle sprzeciwia się działaniom drugiego. Alexis, Andreadis oraz Spanos robią wszystko, by osaczyć Dukasa. Ich każdy ruch obserwuje Megaritis. W porę odkrywa plany mężczyzn.

Dzikie pszczoły odcinek 262
(środa, 6 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Alexis zostaje rozpoznany przez Achilleasa jako jego dawny wróg. Drosso przychodzi w odwiedziny do Mirsini. Spotkanie nie przebiega bezkonfliktowo. Babis decyduje się podpisać kontrakt z wytwórnią płytową. Członkowie spółdzielni naciskają na Eleni, by nie rezygnowała z oszustwa tytoniowego. Annette żąda od Dukasa przysługi, grożąc, że w przeciwnym razie wyjawi prawdę o śmierci Themelisa.

Dzikie pszczoły odcinek 263
(czwartek, 7 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dukas i Meletis planują swój kolejny krok po szantażu Annette. Związek Drosso oraz Konstantisa przetrwał nawet ostatnie burzliwe wydarzenia. Niestety, ostatecznie problemy go nie omijają. Należący do spółdzielni rolnicy robią nieprzemyślany krok. Jednocześnie Eleni prosi o pomoc kobietę, która może ich uratować, czyli uwolnić od Dukasa. Pinelopi przekonuje się, że??Alexis prowadzi dochodzenie dotyczące jej ojca. Potrzebuje wsparcia. Achilleas znów oferuje swoje usługi Dukasowi, dzięki czemu może on zyskać władzę w wiosce.

Dzikie pszczoły odcinek 264
(piątek, 8 lipca, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Należący do spółdzielni rolnicy mają wątpliwości, czy Sevastos odkryje, że go oszukali. W ręce Assiminy trafia jedyny egzemplarz nowej książki Nikiforosa. Po przeczytaniu tomu, staje przed poważnym dylematem. Annette zmaga się z wyrzutami sumienia. Coraz trudniej jej dźwigać liczne tajemnice. Doukasowi udaje się odkryć tożsamość osób, które kupiły tytoń w spółdzielni. Oferuje im partnerstwo. Tymczasem w gazecie zostaje opublikowany artykuł mogący pokrzyżować jego plany...

Dzikie pszczoły odcinek 265
(poniedziałek, 11 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nowa książka Nikiforosa niepokoi trzy siostry. Starają się wymyślić, w jaki sposób na nią zareagować. Sarantopoulos prezentuje Ouranii życie, o którym ona może tylko marzyć. Widzi również rozłam w jej związku z Kiriakosem. Alexisowi udaje się odszukać świadka będącego w stanie powiązać Dukasa z morderstwem Themelisa. Jednocześnie drugi z mężczyzn szykuje dla spółdzielni wyjątkowo nieprzyjemną niespodziankę.

Dzikie pszczoły odcinek 266
(wtorek, 12 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Kolejne posunięcie Dukasa niszczy Eleni, która jest wściekła i dostrzega, że nie ma wyjścia. Dochodzi do konfrontacji Konstantisa z ojcem oraz Meletisem. Po wszystkim mężczyzna wychodzi z domu. Dukas traci następnego syna. Jednocześnie Pinelopi nie przestaje w niego wątpić. Grammatikos próbuje za wszelką cenę przekonać Loubarisa, aby wyjawił, czego był świadkiem w dniu morderstwa Themelisa. Sądzi, że boi się on cokolwiek powiedzieć. Trwa spotkanie Voskarisa z Efsevią. Kobieta przez cały czas szuka w sobie odwagi, by wyznać mu szokującą prawdę. W tym samym czasie zjawia się Domny. Jej przybycie denerwuje zarówno Meletisa, jak i Dukasa.

Dzikie pszczoły odcinek 267
(środa, 13 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nagłe przybycie Domny zaskakuje wszystkich mieszkańców domu Sevastosa. Z kolei Pinelopi dostrzega tu szansę, by uzyskać większą ilość informacji. Alexis i Andreadis mogą doprowadzić do aresztowania Dukasa, gdy znajdują cennego świadka. Tymczasem ten ostatni odbiera niepokojący telefon. Eleni stara się zaakceptować swoją porażkę. Szuka też sposobu, w jaki mogłaby teraz zarabiać na życie. W obliczu nowej, nieznanej rzeczywistości otrzymuje wsparcie ze strony całej wsi oraz farmerów, którzy wszystko stracili. Tej samej nocy zostaje ujawniona wstrząsająca wiadomość. Może dojść do krwawych wydarzeń...

Dzikie pszczoły odcinek 268
(czwartek, 14 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni razem z pozostałymi członkami spółdzielni znajdują w sobie odwagę, by podjąć ważną decyzję, po której nic już nie będzie takie samo. Sarantopoulos zwraca się do Ouranii z pewną prośbą - ma ona towarzyszyć mu podczas podróży służbowej do Rzymu. Kobieta staje w obliczu poważnego dylematu. Efsevia wreszcie wyjawia Voskarisowi długo skrywaną tajemnicę, co wprawia go w osłupienie. Wychodzi na jaw, że poprzedniej nocy doszło do zbrodni.

Dzikie pszczoły odcinek 269
(piątek, 15 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ustalenia policji dotyczące sprawy morderstwa Themelisa zaskakują zarówno Domna, jak i Pinelopi. Kobieta jednak nie wydaje się całkowicie przekonana. Annette stawia Meletisowi ultimatum, tym samym bierze sprawy w swoje ręce. Dzięki pojednaniu pary mieszkańcy wioski zyskują przyjemne wytchnienie. Dukas nie zgadza się na spotkanie z Voskarisem, dlatego dzwoni on do prawnika, aby skontaktował się z Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 270
(poniedziałek, 18 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni jest zaskoczona wieściami, które przyniósł Voskaris. Postanawia zachować milczenie i podjąć samodzielne działania. Annette, po tym, jak podjęła decyzję o zerwaniu wszelkich więzi z Meletisem, przeprowadza się do Miltiadisa. Planuje sprawdzić, co przyniesie los. Mirsini martwi się reakcją Annette. Druga z kobiet wciąż okłamuje swoje dzieci, a także chroni Dukasa. Spanos osacza Megaritisa. W obliczu trudnej sytuacji, gdy ukochana się od niego oddala, Meletis robi wszystko, żeby przekonać Pinelopi o tym, że on i Dukas są niewinni. Wszyscy mieszkańcy wioski biorą udział w spotkaniach chóru dziecięcego w szkole. Aggelos prosi wybrankę o rękę publicznie, w kawiarni. Tymczasem nadchodzi czas rozliczeń. Gotowa na wiele Eleni po raz pierwszy zmierzy się z Dukasem.

Streszczenie odcinków 271-280 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

5 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Bardzo dobry serial dlaczego nie możemy to oglądać TV Kobieta w pod lowickom nie działa prosimy dac nam obejrzeć serial w T V 1

 2. Krystyna pisze:

  Prosimy o nadawanie serialu Dzikie pszczoły w jedynce, dwójce albo Polonii. Nie każdy odbiera Kobietę. Ja nie mam internetu.

 3. Haliza pisze:

  Rządzący telewizją mają zwykłego widza za nic,zaczynają emisję w TVP1,by po jakimś czasie przenieść ją na TV Kobieta.I co? Wolno im!

 4. dana pisze:

  Ostatnio serial byl emitowany w tv3 i tez go przerwano,gdie mozna teraz ogladac?

Zostaw własny komentarz