Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 271-280 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 271
(wtorek, 19 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W wiosce szybko rozprzestrzenia się kolejna szokująca sensacja. Dwie rodziny ponownie mierzą się ze sobą, w związku z tym wszyscy obawiają się nowego rozlewu krwi. Tymczasem Spanos mierzy się z wstrząsającą wiadomością. Eleni nieoczekiwanie odwiedza kobieta, która byłaby w stanie jej pomóc.

Dzikie pszczoły odcinek 272
(środa, 20 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ostatnie wydarzenia negatywnie wpłynęły na rodzinę Sevastosów, która wydaje się rozpadać. Za sprawą Pinelopi Anette ponownie spotyka się ze Spanosem. Wraz z Proussalisem próbują nakłonić kobietę, by wyznała wszystko, co wie. Eleni jest zszokowana obrotem spraw i czuje się osaczona. Tymczasem Konstantis wyznaje Nikiforosowi prawdę o śmierci Giannosa, a Mirsini czeka wielka niespodzianka.

Dzikie pszczoły odcinek 273
(czwartek, 21 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Sekrety Diafani wychodzą na światło dzienne. Okaże się, czy Mirsini nie będzie kryła swoich emocji i otwarcie da upust rozpierającej ją wściekłości oraz czy trzem siostrom uda się przygotować na nadchodzącą burzę.

Dzikie pszczoły odcinek 274
(piątek, 22 lipca, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Z obawy przed reakcją Doukasa i Mirsini, trzy siostry wysyłają Sergiosa do Larissy, aby był bezpieczny. Wysiłki Nikiforosa i Konstantisa, by przekonać rodziców kończą się niepowodzeniem. Assimina sama stawia czoła Doukasowi. Nie wiadomo, jak na to zareaguje. Pinelopi zamierza opuścić Diafani i prosi Annette o pomoc. W tym czasie Domna mierzy się z prawdą o śmierci ojca. Noc zastaje wszystkich gotowych do bitwy, a trzy siostry barykadują się w domu.

Dzikie pszczoły odcinek 275
(poniedziałek, 25 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Mirsini wciela w życie swój plan. Nad Diafani zapada najciemniejsza noc. Okaże się, jak sytuacja będzie wyglądała następnego ranka.

Dzikie pszczoły odcinek 276
(wtorek, 26 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Drosso i Eleni obawiają się Doukasa. Mirsini martwi się o przyszłość mężczyzny. Pinelopi jest zmęczona, chce wyjechać z Diafani. W spółdzielni wybucha pożar.

Dzikie pszczoły odcinek 277
(środa, 27 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Szef straży pożarnej potwierdza, że pożar w Diafani to podpalenie. Pinelopi uświadamia Mirsini, że ojciec stanie przed sądem. Kobieta planuje wyjazd. W Diafani dochodzi do tragedii.

Dzikie pszczoły odcinek 278
(czwartek, 28 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Giorgis Stamiris niespodziewanie umiera, pozostawiając trzy córki. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię. Tymczasem do wioski wraca po 10 latach nieobecności Lambros, dawny narzeczony Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 279
(piątek, 29 lipca, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Lambros postanawia się ukryć. Cała wieś próbuje mu pomóc, a Dunias gorączkowo go szuka. Akylas dowiaduje się, że jego córka Korina jest związana z Meletisem, który prosi o jej rękę. Zoi nie zgadza się z wyborem córki. Assimina postanawia współpracować z Petrosem, mimo że jest bratem Dimitrisa Orfanidisa. Nikiforos podejrzewa, że Konstantis coś przed nim ukrywa, gdy w jego sklepie pojawia się stary znajomy z Troumby. Doukas i Mirsini nie mogą uwierzyć, że ich dzieci będą zeznawać przeciwko ojcu w sądzie. Mirsini jest zdeterminowana, by spowodować, że zmienią zdanie. Eleni nie wie, czy może ufać Zachosowi. Jaką decyzję podejmie ona i Lambros? Jak zareaguje Eleni, gdy stanie twarzą w twarz z Akylasem?

Dzikie pszczoły odcinek 280
(poniedziałek, 1 sierpnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni i jej siostry są zmartwione niespodziewaną wizytą Akylasa. Pilnie muszą pomóc Lambrosowi. Zachos mówi Eleni, że Lambros musi się poddać. Akylas i Kalogeras szukają inwestorów. Konstantis zostaje zmuszony do wyjazdu do Diafani i spotyka się z Drosso. Jak oboje zareagują na swoim pierwszym spotkaniu? Cała wioska oczekuje przybycia Zachosa, ponieważ wszyscy wiedzą, że jest on jednym z inicjatorów zamachu stanu.

Streszczenie odcinków 281-290 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

3 komentarze

  1. Jolanta pisze:

    Jest to mój ulubiony serial od długiego czasu. Szkoda że nie ma książki na podstawie której napisano scenariusz. Bardzo chętnie bym przeczytała. Godzina emisji nie jest najlepsza ale staram się oglądać

  2. XXXL pisze:

    Super serial.

  3. Marrk pisze:

    Wszystko super tylko obecne odcinki usadzone są w 1967r, a tam nikt z aktorów się nie postarzał. Generał taki jak w 1942r, Bracia i rodzice Sewastos tak jak z początku serialu a powinni mieć 25 lat więcej dzieci wciąż te same w wieku szkolnym od Sofuli ciągle w wózku Prusalis powinien być po 70tce na emeryturze. Takie to trochę cieńkie jak barszcz szkoda bo serial nie jest zły

Zostaw własny komentarz