Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 381-390 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 381
(czwartek, 1 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W greckiej wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Droso, Asiminę i Eleni. Najstarsza, Eleni, dziedziczy po ojcu ziemię. Kupnem gruntów jest zainteresowany wpływowy bogacz Doukas Sevastos. Ponieważ Eleni odmawia sprzedania ziemi, Doukas pozbawia ją pracowników. Dziewczyna nie może dokończyć żniw. Tymczasem do Diafani wraca po 10 latach nieobecności Lambros Sevastos, dawny narzeczony Eleni. Mężczyzna przyjeżdża z żoną, Theodosią, i zamierza objąć posadę nauczyciela w miejscowej szkole.

Dzikie pszczoły odcinek 382
(piątek, 2 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Wszyscy są zaniepokojeni po tym, jak Varouxis zbombardował Avantes. Po spotkaniu Nikiforosa i Reny ich przyszły ślub stoi pod znakiem zapytania. Czy zostanie odwołany? Konstantis z pomocą Lefterisa próbuje wesprzeć Drosso po jej zwolnieniu z filmu Dakisa. Duniasz aresztuje Lambrosa, Prokopisa i Petrosa za zamach bombowy. Xanthos wykorzystuje okazję do zorganizowania zabójstwa Zachosa.

Dzikie pszczoły odcinek 383
(sobota, 3 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Mieszkańców wioski niepokoi aresztowanie Lambrosa, Petrosa i Prokopisa. Zachos decyduje się wyjechać na Cypr, mimo że Maro się temu sprzeciwia. Assimina niepokoi się o Petrosa. Tymczasem Nikiforos wyznaje jej miłość. Meletis opowiada Zoe i Aimilii o swoich zamiarach wobec Koriny. Pracownicy kawiarni świętują odejście Zachosa. Jednak Akylas ma już plan.

Dzikie pszczoły odcinek 384
(poniedziałek, 5 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos wyznaje Assiminie swoje uczucia, dzieli się też z ukochaną pewnym postanowieniem. Zachos pyta Maro, czy pojedzie z nim na Cypr. Ich plany niweczy jednak atak Akylasa. W prefekturze dochodzi do spotkania Sevastosa i reszty akcjonariuszy z następcą Zachosa. Przybyli poznają ostateczną decyzję Ministerstwa. Tymczasem w Diafani wybucha innego rodzaju bomba...

Dzikie pszczoły odcinek 385
(wtorek, 6 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Po wybuchu w domu Likogiannisa Służba Bezpieczeństwa prowadzi poszukiwania Orfanidisa. Nikiforos i Konstantis, którzy odrzucili Kariesa, proszą akcjonariuszy o więcej czasu. Niestety, Rena odmawia współpracy. Doukas i Mirsini szykują swoje dzieci na ostateczną klęskę. Korina przekazuje Akylasowi, że zerwała z Meletisem. Były partner opuszcza jej dom. Dakis ma dla Drosso bardzo niepomyślne wieści - pozwie ją do sądu o odszkodowanie. Nondas się temu sprzeciwia.

Dzikie pszczoły odcinek 386
(środa, 7 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Sevastos robi wszystko, aby opóźnić realizację projektu lotniska, ale jego starania nie przynoszą rezultatu. Doukas i Mirsini postanawiają sięgnąć po ryzykowne rozwiązanie, dzięki któremu unikną utraty fortuny. Pinelopi znajduje w portfelu Meletis ważną rzecz. Romans Koriny i Babisa zostaje ujawniony członkowi rodziny Megaritis. Nikiforos decyduje się zaangażować w sprawę raportu Ksantosa.

Dzikie pszczoły odcinek 387
(czwartek, 8 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Zoe przestrzega Korinę, że ona i Babis są w niebezpieczeństwie. Nikiforos i Assimina jadą do Aten, by poznać miejsce pobytu Theodorosa Xanthosa. Doukas i Mirsini wcielają w życie swój plan. Zamierzają zmusić dzieci do zaakceptowania projeku lotniska w Diafani, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dunias próbuje za pomocą manipulacji uzyskać od Zachosa ważne informacje.

Dzikie pszczoły odcinek 388
(piątek, 9 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Petrosowi ratuje się ucieczką. Nikiforos i Assimina są już w Atenach, gdzie rozpoczynają poszukiwania. Niestety, pierwsza zdobyta informacja nie zachęca do dalszych działań. Pinelopi dalej prowadzi własne śledztwo, by poznać prawdę na temat zabójstwa Grammatikosa. Mirsini stara się przekonać Konstantisa do wręczenia łapówki urzędnikowi państwowemu. Petros podejrzewa Zachosa o ujawnienie swojej kryjówki, a Eleni obawia się, że może mieć rację.

Dzikie pszczoły odcinek 389
(sobota, 10 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Petros znajduje kryjówkę w Diafani. Wszyscy podejrzewają, że Zachos ujawnił miejsce jego pobytu. W Atenach Nikiforos i Assimina nadal starają się odnaleźć Theodorosa Xanthosa, a jednocześnie cieszą możliwością spędzania razem czasu. Konstantis wreszcie zgadza się przekupić urzędnika państwowego. Pinelopi jest gotowa na nieoczkiwany sojusz, by popchnąć do przodu swoje śledztwo. Korina, pod wpływem Babisa, powoli traci wiarę w Akylasa. Natomiast Ourania nie jest pewna, czy chce wybrać się z nim do Stanów Zjednoczonych.

Dzikie pszczoły odcinek 390
(poniedziałek, 12 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos bezskutecznie stara się przekonać Theodorosa do tego, by zaczął działać przeciwko Ksantosowi. Tymczasem przypadkowe spotkanie z dawnym kolegą prowadzi pierwszego z mężczyzn do ułożenia ryzykownego planu usidlenia Ksantosa i Akylasa. Babis mówi Korinie prawdę o ukradzionych przez Kiriakosa pieniądzach. Drosso podejmuje ważną decyzję, która spodoba się Konstantisowi. Petros opuszcza dotychczasową kryjówkę. U Zachosa w szpitalu zjawia się nieoczekiwany gość. Przybysz wywołuje nowe problemy.

Streszczenie odcinków 391-400 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz