Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 391-400 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 391
(wtorek, 13 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Petros zjawia się w szpitalu, gdzie przebywa Zachos. Ta wizyta jest nieoczekiwana i ma równie zaskakujący finał. Podczas gdy wszyscy go szukają, mężczyzna, którego odwiedził, wyjawia Eleni i Lambrosowi szokującą informację. Nikiforos zbliża się wreszcie do Ksantosa. Akylas podejrzewa, że w życiu Koriny doszło do pewnej zmiany. Zaczyna ją śledzić. Tymczasem Meletis gromadzi przeciwko niemu całą armię. Doukas, Mirsini i Rena odkrywają tajemnicę Nikiforosa oraz Assiminy, dotyczącą ich wyprawy do Aten.

Dzikie pszczoły odcinek 392
(środa, 14 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Najnowsze informacje przekazane przez Zachosa wywołują sensację, jednak on sam wydaje się być niewzruszony. W fabryce zjawia się nieoczekiwany gość, czego świadkiem jest Pinelopi. Babis i Korina sądzą, że ktoś ich śledzi. Sevastos robi wszystko, by uchylić podjętą właśnie decyzję o wywłaszczeniach. Wszyscy mieszkańcy wioski zwracają się przeciwko Akylasowi. Ich sprawę zaczyna popierać nieoczekiwany sojusznik, który sięga jednak po niewłaściwe metody.

Dzikie pszczoły odcinek 393
(czwartek, 15 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Akylas jest wściekły, gdy musi ustąpić. Obiecuje jednak pojawić się lepiej przygotowany na następnym spotkaniu. Xanthos go unika, ponieważ przywiązuje ogromną wagę do partnerstwa z Nikiforosem. Ten ostatni musi złożyć Renie nieoczekiwaną propozycję. Wszyscy starają się przekonać Zachosa, że nie ma racji odnośnie Petrosa. Doukas szykuje się na porażkę. Otrzymuje również druzgocącą informację - jego synowie staną po stronie wroga.

Dzikie pszczoły odcinek 394
(piątek, 16 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos i Konstantis, wspierani przez Renę, próbują przekonać Ksantosa do tego, by usunął Akylasa z projektu lotniska. W zamian obiecują jej korzyści finansowe. Ich plan odkrywają Doukas, Mirsini oraz Meletis. Są zaskoczeni intrygą. Mieszkańcy wioski ponownie łączy siły w celu powstrzymania Akylasa. Tymczasem Lambros i Eleni podejmują zaskakującą decyzję. Zachos idzie na spotkanie z Ntouniasem, chcąc doprowadzić do uwolnienia Petrosa. Babis znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie przez swój związek z Koriną.

Dzikie pszczoły odcinek 395
(sobota, 17 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ksantos powoli odsuwa Akylasa od projektu lotniska. Ourania i Kiriakos zdają sobie sprawę, że po starciu drugiego z mężczyzn oraz Babisa nie będą już mogli polecieć do Stanów Zjednoczonych. Akylas zastanawia się, jak doprowadzić do rozstania Babisa i Koriny. Swoim planem chce wzbudzić emocje. Doukasa niepokoją powiązania Nikiforosa z Ksantosem. Stara się zebrać informacje na temat tajemniczego agenta Wywiadu. Aimilia niepodziewanie zjawia się u Lambrosa. Zachos godzi się z Eleni.

Dzikie pszczoły odcinek 396
(poniedziałek, 19 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Wszyscy są załamani odrzuconą apelacją. Nikiforos i Konstantis starają się wpłynąć na Ksantosa, czemu sprzeciwia się Doukas. Trzeci z mężczyzn pragnie za wszelką cenę poznać tożsamość osoby, która pomaga jego bratu. Akylas wprowadza w życie plan mający doprowadzić do rozstania Babisa z Koriną. On składa jednak ukochanej niespodziewaną propozycję. Pinelopi dokonuje bardzo ważnego odkrycia. Nikiforos ma dla Sergiosa radosne wieści.

Dzikie pszczoły odcinek 397
(wtorek, 20 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Babis i Korina powodują zamieszanie swoją ucieczką z wioski. Lambros i Assimina zwracają się do Kourtesisa z prośbą o pomoc w uwolnieniu Petrosa z więzienia. Ksantos wycofuje się z umowy z Nikiforosem i Konstantisem, ale zachowuje w tajemnicy to, że odkrył ich plany. Bracia mimo wszystko żądają spotkania. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Akylas dowiaduje się o ucieczce córki. Dochodzi do dziwnego spotaknia Lambrosa z Doukasem.

Dzikie pszczoły odcinek 398
(środa, 21 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ksantos wyznaje, że poznał plany Nikforosa i Konstantisa. Pojawiają się groźby. Bracia podejmują ryzykowne kroki w walce o swoją przyszłość, a także fortunę. Jakiś czas później Ksantosa nieoczekiwanie odwiedza Doukas. Babis i Korina planują na nowo ułożyć sobie życie. Niestety, Ourania i Sarantopoulos doprowadzą do ich rozstania. Wioską wstrząsa kolejne zabójstwo.

Dzikie pszczoły odcinek 399
(czwartek, 22 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Zachos jest gotowy dobrowolnie poddać się karze za popełnione przez siebie morderstwo. Eleni, Lambros i Panagiotis próbują ustalić, czy powinni go kryć. Nikiforos i Konstantis informują wszystkich, że projekt lotniska został wycofany. Swoimi wieściami doprowadza Doukasa i Akylasa do rozpaczy. Spanosowi udaje się wytropić Rakintzis’a. Zdesperowana Mirsini prosi o pomoc Pinelopi.

Dzikie pszczoły odcinek 400
(piątek, 23 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Gazety wywołują zamieszanie w wiosce. Nikiforos i Konstantis nalegają na swoją decyzję o wycofaniu się z projektu lotniska, pomimo rad Fragoudisa. Muszą stawić czoło Moschovakisowi. Tymczasem Brygadier Triantafyllidis przesłuchuje Zachosa.

Streszczenie odcinków 401-410 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

Zostaw własny komentarz