Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 321-330 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 321
(czwartek, 22 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Lefteris próbował popełnić samobójstwo. Meletis zszokowany tym faktem, wyjawia sekret jego rodzinie. Zoe obawia się reakcji Akylasa. Drosso ogłasza, że Konstantis przeprowadza się do Diafani. W tym czasie przygotowywana jest świąteczna niespodzianka dla Sergiosa. Nikiforos, ku zaskoczeniu Kalogeras, zamierza przyjąć propozycję Mortzos. Mirsini przyznaje się Doukasowi, że wie o jego romansie z Antigoni.

Dzikie pszczoły odcinek 322
(piątek, 23 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos stara się odzyskać pozycję w prefekturze. Stanowisko Lambrosa staje się jeszcze bardziej niestabilne, gdy w sądzie zjawia się pewna kobieta. Zeznania Akylasa przyjmą nieoczekiwany obrót. Tymczasem Zachos próbuje poznać szczegóły związane ze śmiercią Orfanidisa i jego towarzyszy. Gdy Lefteris ma kłopoty, Zoe podejmuje nieodpowiedzialną decyzję. Assimina i Peter mają ryzykowny plan uniewinnienia Lambrosa.

Dzikie pszczoły odcinek 323
(sobota, 24 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Pinelopi cieszy się z wizyty prawnika, ponieważ odbiera ją jako świetną okazję do ponownego otwarcia sprawy morderstwa Alexis. Mieszkańcy Diafani przygotowują się do protestu w sprawie niesłusznego oskarżenia Lambrosa. Tymczasem Lefteris niezauważenie znika.

Dzikie pszczoły odcinek 324
(poniedziałek, 26 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Wydarzenia rozgrywające się w Diafani wywołują duże zamieszanie w sądzie. Wkrótce okazuje się, że Lambros był świadkiem morderstwa Orfanidisa i jego towarzyszy. Oskarżony staje przed ogromnym dylematem. Nie wie, czy powinien przyznać się do zeznań świadka, czy też zachować milczenie.

Dzikie pszczoły odcinek 325
(wtorek, 27 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Pokojowy wiec odbywający się w Diafani staje się celem Ntouniasa i Akylasa, którzy za wszelką cenę chcą zakłócić jego przebieg. Wioska zamienia się w prawdziwe pole bitwy. Tolias będzie musiał zmierzyć się z nieoczekiwanymi zdarzeniami. Do niewielkiej miejscowości przybywają też Doukas i Mirsini. Ogłoszenie wyroku śmierci zmieni wszystko.

Dzikie pszczoły odcinek 326
(środa, 28 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas silnie odczuwa targające nim emocje z powodu sytuacji związanej z dziećmi. Znajduje pocieszenie w ramionach Antigoni, która postanowiła przejąć inicjatywę. Tymczasem Pinelopi zdradza swoje zamiary dotyczące współpracy z prawnikiem Louisa. Akylas składa Kiriakosowi pewną ofertę. Zachos nie daje za wygraną i nadal próbuje dowiedzieć się, jak potoczyły się losy Orphanidisa. Plan zamordowania Lambrosa urzeczywistnia się.

Dzikie pszczoły odcinek 327
(czwartek, 29 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ntounias pomaga Tolisowi w ucieczce. Violeta nie ma dobrych wieści dla sióstr Stamiris. To co usłyszą, okaże się szokujące. Akylas jest podekscytowany na myśl o tym, czy jego morderczy plan się powiódł. W kawiarni rozchodzi się wieść o nowym burmistrzu. Korina i Emilia odkrywają, że Akylas je śledzi.

Dzikie pszczoły odcinek 328
(piątek, 30 września, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Temida złożyła Mirisiniemu pewną propozycję, o której dowiaduje się Meletis. Okaże się, jak zareaguje. Tymczasem Korina grozi, że wyjawi niewierność swojego ojca Zoe. Aimilia i Meletis próbują ją powstrzymać.

Dzikie pszczoły odcinek 329
(sobota, 1 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Doukas znajduje dość radykalny sposób na wyrwanie swojej fortuny z rąk Mirsiniego. Nikiforos i Mortzos odkrywają spore rozbieżności w fakturach za projekt lotniska. Defraudacja, której dopuścił się Akylas może wyjść na światło dzienne. Sergios domaga się, by aby Nikiforos, Konstantis i Pinelopi złożyli wizytę Doukasowi i Mirsiniemu. Ourania podejmuje decyzję, która zmieni jej życie.

Dzikie pszczoły odcinek 330
(poniedziałek, 3 października, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nieoczekiwany obrót przybiera próba zabójstwa Ntouniasa. Role sprawcy i ofiary odwracają się. Okaże się, czy Petrosowi uda się uciec przed zemstą oficera. Akylas odkrywa prawdę o romansie swojej żony z Konstantisem. Tolias na wieść o obecności syna w Avantes wyrzuca go z domu. Tymczasem Drosso nie kryje swojego szczęścia na myśl o małżeństwie.

Streszczenie odcinków 331-340 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

2 komentarze

  1. OBSERWATOR pisze:

    Odcinek serialu Dzikie pszczoły co nadawany jest w sobotę to powtórki przenieść w niedzielę o 10.00 zamiast w poniedziałek bo ci co pracują nie mogą go obejrzeć

  2. Bożena pisze:

    Jakiemu Mirsiniemu? Przecież to kobieta, żona Dukasa- Mirsini.

Zostaw własny komentarz