Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 401-410 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 401
(sobota, 24 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Konstantis i Nikiforos nie ulegają szantażowi Mochovakisa i upierają się przy decyzji o wycofaniu się z projektu lotniska. Mirsini wyjawia Doukasowi, że Megaritis stał za zamachem na Konstantisa, podczas gdy plan Pinelopi, by zlokalizować Rakintzisa, zostaje ponownie udaremniony. Aimilia przynosi Lambrosowi dobre wieści. Doukas i Mirsini wprowadzają w życie ryzykowny plan.

Dzikie pszczoły odcinek 402
(wtorek, 27 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nikiforos i Konstantis muszą podjąć trudną decyzję, która postawi ich przeciwko całej wiosce, podczas gdy Doukas wypędza Akylasa z domu. Lambros przechodzi przez komisję mającą na celu przywrócenie go na stanowisko nauczyciela, a Drosso martwi się o Konstantisa. Akylas zakłada własną partię, używając Lefterisa jako frontmana. Babis i Korina decydują się na wyjazd na Kretę. Pinelopi spotyka ważnego świadka.

Dzikie pszczoły odcinek 403
(środa, 28 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Celowe opóźnienie, jakie Nikiforos i Konstantis powodują w budowie lotniska, wywołuje intensywne reakcje. Eleni, Lambros i Assimina odkrywają tajne badania, które rozpoczęli Zachos i Petros. Babis i Korina mimo sprzeciwu rodzin nalegają na przeprowadzkę na Kretę, ale niespodziewane wydarzenie krzyżuje ich plany. Pinelopi bezskutecznie próbuje zbliżyć się do Aspazji. Nikiforos ma nieoczekiwaną wizytę w klubie, a konfrontacja w kawiarni wystawi na próbę relacje między Konstantisem a Drosso.

Dzikie pszczoły odcinek 404
(czwartek, 29 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Konstantis nie może znieść ciężaru winy i odwiedza Meletis. Powrót Theodorosa wydaje się optymistyczny, ale Kourtesis nie chce ryzykować. Meletis naciska na Aspazję, ale ona nie chce współpracować. Babis w przypływie paniki ukrywa się w domu Aggelosa i próbuje odzyskać Korinę. Akylas jest zdeterminowany, aby utrzymać swoją rodzinę w zamknięciu, pomimo ich sprzeciwu. Meletis konfrontuje się z Pinelopi, aby przerwać śledztwo.

Dzikie pszczoły odcinek 405
(piątek, 30 grudnia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Próba ucieczki Babisa z Koriną wywoła zamieszanie. Pinelopi znajduje nieoczekiwanego sprzymierzeńca w swoich wysiłkach, by rzucić światło na morderstwo Grammatikosa. Stan Konstantisa się pogarsza, co budzi niepokój otaczających go osób. Meletis chce wyjawić prawdę Pinelopi.

Dzikie pszczoły odcinek 406
(wtorek, stycznia, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Dzikie pszczoły odcinek 407
(poniedziałek, 2 stycznia, godz. 18:00 TVP Kobieta)

Drosso dowiaduje się o zamiarach Konstantisa i dochodzi między nimi do wielkiej awantury. Wieści o ataku Thanassisa bardzo poruszają wszystkich w wiosce. Konstantis znika, podczas gdy prokurator ma dziwną wizytę w sprawie jeszcze dziwniejszej skargi. Oszustwo Doukasa zostanie odkryte w nieoczekiwany sposób. Thanassis po postrzeleniu zostaje przewieziony na salę operacyjną, gdzie walczy o życie.

Dzikie pszczoły odcinek 408
(wtorek, 3 stycznia godz. 17:55 TVP Kobieta)

Śmierć Thanassisa wstrząsa Diafani do głębi i wszyscy obwiniają za to Akylasa. Pagona jest zdruzgotana, a Tollias postanawia wziąć prawo w swoje ręce. Relacje między Drosso i Konstantisem są zachwiane po jego zniknięciu i zamiarze poddania się. Zoe mści się i wypędza Akylasa z domu. Kourtesis przedstawia Lambrosowi, Zachosowi i Petrosowi ryzykowny plan mający na celu ostateczne postawienie Akylasa przed wymiarem sprawiedliwości. Nikiforos i Konstantis podejmują ważną decyzję, która zszokuje Doukasa i Mirsini.

Dzikie pszczoły odcinek 409
(środa, 4 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Wszyscy są zdruzgotani po śmierci Thanassisa i cała wioska pogrążona jest w żałobie. Nikiforos i Konstantis postanawiają sprzedać swój majątek, pomimo wysiłków Doukasa i Mirsini, by zmienili zdanie. Lambros, Petros i Zachos postępują zgodnie z radą Kourtesisa i sprawdzają wszystko, co wiedzą o morderstwie członków GAM. Akylas, Meletis i Ntounias zostają aresztowani wraz ze wszystkimi innymi zamieszanymi w tę sprawę. Czy czas rozliczenia wreszcie nadszedł? Czy trafią do więzienia?

Dzikie pszczoły odcinek 410
(czwartek, 5 stycznia, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Aresztowanie Akylasa przynosi wszystkim radość i poczucie ulgi. Mimo to Zachos nie jest usatysfakcjonowany i nie spocznie, dopóki nie odnajdzie wszystkich odpowiedzialnych za śmierć jego matki. Pinelopi czyta wyznanie Megaritsa i wreszcie dociera do długo oczekiwanej prawdy. Relacje między Konstantisem i Drosso podkopuje ciężar jego winy za Giannosa. Stamatis składa Panagiotisowi nieoczekiwaną propozycję. Zoe ma zamiar zrobić wielką niespodziankę uwięzionemu Akylasowi.

Streszczenie odcinków 411-420 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

1 komentarz

  1. Bona pisze:

    Dukas ma dziurawą podeszwę w lewym bucie a długopisy z filmu pojawiły się na rynku 20 lat później.😜

Zostaw własny komentarz