Dzikie pszczoły. Poznaj streszczenie i godziny emisji odcinków 221-230 kostiumowej telenoweli w TVP


Dzikie pszczoły to grecki serial kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w połowie XX wieku. Serial można oglądać na TVP Kobieta. Odcinki produkcji są nadawane od poniedziałku do piątku o godz. 17:50, trwają ok. 55 minut.

Dzikie pszczoły / fot.TVP

Szczegóły wkrótce. Streszczenia poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.

Dzikie pszczoły odcinek 221
(wtorek, 10 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Ujawniona przez Konstantisa informacja, że Doukas stoi za umową z Ignatiadisem, wywołuje ogromny niepokój u Eleni i członków spółdzielni. Markos opowiada Alexisowi o pocałunku Pinelopi z Meletisem. Mirsini opuszcza szpital. Postanawia odkryć tajemnicę Konstantisa.

Dzikie pszczoły odcinek 222
(środa, 11 maja, godz. 17:45 TVP Kobieta)

Doukas ujawnia przed członkami spółdzielni swoje prawdziwe intencje. Mirsini poznaje prawdę o związku Konstantisa z Drosso. Sofoula i Voskaris wprowadzają się do nowego domu. Pinelopi jest zmuszona wytłumaczyć się teściowi ze swojego pocałunku z Meletisem. Do życia Miltiadisa oraz Violety wkracza Eftichis, który pochodzi ze Stambułu. Wraz z młodym człowiekiem pojawią się ogromne zmiany. Eleni słyszy szokujące wieści.

Dzikie pszczoły odcinek 223
(czwartek, 12 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Violetcie udaje się namówić Proussalisa, żeby pozwolił Eftichisowi zostać przez kilka dni. Chłopak zyskuje sympatię wszystkich mieszkańców wioski. Nikiforos decyduje się działać i zapobiec planowi Doukasa. Pinelopi opowiada Alexisowi o swoim sekretnym pocałunku z Meletisem.

Dzikie pszczoły odcinek 224
(piątek, 13 maja, godz. 17:55 TVP Kobieta)

Pinelopi i Alexis zdecydowali, że się rozwiodą. Wszyscy starają się dowiedzieć, dlaczego postanowili zakończyć swój związek. Sofoula powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, jaki naprawdę jest Voskaris. Eleni po raz pierwszy zaczyna rozważać rezygnację i wycofanie oświadczenia dotyczącego sprawy mężczyzny.

Dzikie pszczoły odcinek 225
(poniedziałek, 16 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Eleni odmawia zawarcia kompromisu z Voskarisem. Jest natomiast gotowa do tego, by podjąć walkę w sądzie. Nikiforos stara się za wszelką cenę zrujnować plany Doukasa. Po wpływem pewnego niespodziewanego zdarzenia Pinelopi musi zmierzyć się z miłosnym dylematem. Sofoula planuje odejść od Voskarisa.

To też możecie Cię zainteresowaćMiłość w warszawskim getcie

Dzikie pszczoły odcinek 226
(wtorek, 17 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

W wiosce Diafani po raz pierwszy panuje całkowity spokój. Wszędzie widać pozytywne skutki rozejmu. Stamiris i Sevastos postanawiają uczcić go we własnych domach. Wydaje się, że nikt nie może zrujnować tego dnia.

Dzikie pszczoły odcinek 227
(środa, 18 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Voskaris i Sofoula odwiedzają rodziców kobiety. W domu Grammatikosa dochodzi do nieprzyjemnego zdarzenia, które sprawia, że dobra nowina dotycząca ciąży Pinelopi traci na znaczeniu. Zachowanie ojca przysparza zmartwień Nikiforosowi. Sevastosowie mierzą się z nowym problemem. Miltiadis i Violeta decydują się zostać rodzicami zastępczymi Eftichisa.

Dzikie pszczoły odcinek 228
(czwartek, 19 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Sergios jest wściekły po tym, jak poznał prawdę o Eleni. Assimina poważnie rozważa propozycję przeprowadzki do Paryża. Violeta zamierza zrobić wszystko, by zostać prawną opiekunką Eftichisa. W obliczu ujawnienia swojej tajemnicy Themelis postanawia podjąć stosowne kroki. Koula oferuje pomoc Drosso. Nestoras stawia czoło przeszłości.

Dzikie pszczoły odcinek 229
(piątek, 20 maja, godz. 17:50 TVP Kobieta)

Nestoras trafia do aresztu. Aggelos robi wszystko, by przekonać mężczyznę do wyjawienia prawdy. Ourania zdaje sobie sprawę, że jej wysiłki pozostają bezowocne. Assimina i Nikiforos, którzy zdecydowali się na przeprowadzkę do Paryża, konfrontują się ze swoimi rodzinami. Drosso z Konstantisem biorą sprawy we własne ręce.

Dzikie pszczoły odcinek 230
(poniedziałek, 23 maja, godz. 17:45 TVP Kobieta)

Eleni czyni przygotowania do procesu przeciwko Voskarisowi. Proussalis odzyskuje wolność. Sokratisa paraliżuje strach przed Doukasem - nie wie, jak mężczyzna zareaguje. Ouranii i Kiriakosa nieustannie się kłócą. Sergiosa cieszy przeprowadzka do Paryża.

Streszczenie odcinków 231-240 dostępne jest tutaj.

Czytaj także:

Więcej o serialach historycznych przeczytasz klikając na poniższą grafikę:

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Znajdujące się w portalu artykuły nie zawsze prezentują opinie zgodne ze stanowiskiem całej redakcji. Zachęcamy do dyskusji nad treścią przeczytanych artykułów, by to zrobić wystarczy podać swój nick i wysłać komentarz. O naszych artykułach możesz także porozmawiać na naszym forum. Możesz także napisać własny artykuł i wysłać go na adres naszej redakcji.

8 komentarzy

 1. Renata pisze:

  Poczatkowo nudny ale sie rozkreca . Bardzo dobry serial 10/10 jeden z lepszych jakie ogladalam. Poecam

 2. Halina pisze:

  Serial jest rewelacyjny.Świetna fabuła,świetna gra aktorska.Mój ulubiony serial zagraniczny.

 3. Irena pisze:

  Bardzo dobry serial.Świetna gra aktorów.

 4. Maria pisze:

  Wspaniały jeden z najlepszych w ostatnich latach

 5. Jola pisze:

  Uwielbiam:)

 6. ewa pisze:

  świetny serial

 7. Beata pisze:

  Moj ulubiony serial codziennie na niego czekam oglądam w internecie bo moja Cyfra plus nie ma go w ofercie.Brdzi się martwię ze niedługo koniec. czy moze będą dalsze losy bohatertow. OBY.

Zostaw własny komentarz